reklama

Ostatnie wpisy profilowe

4 miesiąc ciąży, 6kg na plusie przy braku apetytu i małych posiłkach. Chyba pora wyrzucić za okno wagę. =)
Cześć dziewczyny mam pytanie do karmiących mama czy któraś ma taki problem jak ja że boli ją sutek przy każdym przystawieniu dziecka do piersi ? Jak sobie z tym radzicie. I to tylko lewy sutek
Hej dziewczyny wynik bety <0,10 mlU/ml czy jest szansa na ciaze ?
W
wielotka
Przykro mi ale niestety nie.
Aguu
Aguu
Zależy ile to dni po owulacji.
M
Martaaaa93
Witam. Dzisiaj zrobilam badanie hcg. Wyszedl mi wynik 11195 U/l czy to juz napewno ciąża ?
Pytanie: Jestem zatrudniona na okresie próbnym. Czy jak będę miała przedłużona umowę to po porodzie przysługuje mi coś takiego jak zasiłek macierzyński?
W
witch84
Jeśli umowa próbna jest na okres miesiąca, to nie muszą przedłużyć Ci umowy.
Jeśli umowa zostanie przedłużona do dnia porodu, to będzie Ci przysługiwał zasiłek macierzyński.
Dziewczyny, jestem po 2- jej punkcji. W sumie mam 15 oocytow. Powiedzcie proszę czy to mało/dużo ? Mam niskie AMH, już sama nie wiem co myslec. Dowiedziałam się o tym przypadkiem będąc w szpitalu w zwiazku z czym innym. Temat jest dla mnie nowy, bardzo emocjonalny i chce mi się płakać.
Nie wiem co myśleć jestem dwa dni przed miesiączką ostatnio dziwnie się czuje i zrobiłam test i wyszły dwie kreski ale druga słaba nwm co myśleć
T
tala24
Zrobiłam drugi test i nic nie wykazał nwm co o tym myśleć dziś powinnam mieć @ a narazie nic nwm co już myśleć chyba jutro pójdzie na betę z krwi to będę wiedziała wszystko
Kara88
Kara88
Idź...będzie najpewniej....
Kara88
Kara88
I jak tam?
Do góry