reklama

Ostatnie wpisy profilowe

Pytanie: Jestem zatrudniona na okresie próbnym. Czy jak będę miała przedłużona umowę to po porodzie przysługuje mi coś takiego jak zasiłek macierzyński?
Dziewczyny, jestem po 2- jej punkcji. W sumie mam 15 oocytow. Powiedzcie proszę czy to mało/dużo ? Mam niskie AMH, już sama nie wiem co myslec. Dowiedziałam się o tym przypadkiem będąc w szpitalu w zwiazku z czym innym. Temat jest dla mnie nowy, bardzo emocjonalny i chce mi się płakać.
Nie wiem co myśleć jestem dwa dni przed miesiączką ostatnio dziwnie się czuje i zrobiłam test i wyszły dwie kreski ale druga słaba nwm co myśleć
T
tala24
Zrobiłam drugi test i nic nie wykazał nwm co o tym myśleć dziś powinnam mieć @ a narazie nic nwm co już myśleć chyba jutro pójdzie na betę z krwi to będę wiedziała wszystko
Kara88
Kara88
Idź...będzie najpewniej....
Kara88
Kara88
I jak tam?
Depresja po roku czasu od urodzenia dziecka.... Uczucie ciągłego braku sensu, czy to normalne? :(
K
KlaPis
Niektóre kobiety tak mają..ja z reguły mam nerwicę..
E
elizka 107
Może to być depresja poporodowa czasem ujawnia się po roku Dobrze by było zasięgnąć opinii specjalisty. Bardzo dobry ośrodek leczenia depresji różnego pochodzenia mają w Nowym Modlinie Medox .
O wiele nie proszę ....jeśli już to Państwo i czytacie to wielkie, Bóg zapłać❤️❤️❤️ Udostępnij dalej ❤️❤️❤️
https://zrzutka.pl/jtdaxd

Prosze o zapoznanie sie z Nasza historia❤To dla mnie i mojej Żony bardzo wazne!Dziekujemy za kazdy krok w nasza strone❤️❤️✊
Do góry