Historia naszej przyjaźni - konkurs z Dove

Historia naszej przyjaźni - konkurs z Dove

Prawdziwa przyjaciółka, taka na dobre i na złe, to prawdziwy skarb. To źródło pozytywnych emocji i uczuć. To bezwarunkowa akceptacja, zrozumienie, wsparcie i pomoc, a także to, co wspólne: zainteresowania, tematy, czas. Jeśli masz przyjaciółkę, doskonale o tym wiesz.

Jeśli ty i Twoja przyjaciółka jesteście niezwykłym teamem, stoi za Wami jakaś historia, w której są momenty – i te wzruszające, i te zabawne, koniecznie weź udział w konkursie.

Konkurs „Historia naszej przyjaźni” trwa 4 tygodnie i jest podzielony na 4 jednotygodniowe mini konkursy. Tematy mini konkursów:

Tydzień pierwszy:
„Historia naszej przyjaźni” – jak to się zaczęło?
11.01.2016 r. – 17.01.2016 r.

Tydzień drugi:
„Historia naszej przyjaźni” – najśmieszniejsze wydarzenie
18.01.2016r.  – 24.01.2016r.

Tydzień trzeci:
„Historia naszej przyjaźni” – najbardziej wzruszająca chwila
25.01.2016r. – 31.01.2016r.

Tydzień czwarty:
„Historia naszej przyjaźni” – najważniejszy moment naszej przyjaźni
01.02.2016r. – 07.02.2016r.

Co tydzień wybierzemy jedną historię, którą nagrodzimy.

ZWYCIĘZCY

Zwycięzcą w 1. tygodniu konkursu Dove  "Jak to się zaczęło" jest...

Beata Z.  Jak to się zaczęło?! Masakrą, wielką masakrą! Chodzilyśmy do jednej klasy w LO, to była pierwsza klasa. Wystraszona, nikogo nie znam, czuję się nieswojo... Po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia roku szkolnego wchodzi Ona... Patrzy krzywym wzrokiem na wszystkich... Strach się bać. Ale ja wtedy faktycznie się jej bałam, że pyskata, że podła!

Unikałam jak ognia przez jakiś rok, później jej podpadłam byle bzdurą, w sumie nie pamiętamy obie czym ;) Ale od tego się zaczęło - pyskówka, walka o swoje i już wiedziałam, że jesteśmy takie same... I tak od słowa do słowa... Do teraz, już 16 lat niezmiennie trwa ta gadanina :)

Ona od 6 lat za granicą, ja w Polsce. Ona nadal panna, ja mężatka z dzieckiem. Ona wyzwolona, ja nie poszaleję ;) A mimo to dzień w dzień wisimy na skajpie, telefonie i wszystkim, co dostępne - byleby być ze sobą. To prawdziwa przyjaźń - nieustająca :)

Zwycięzcą w 2. tygodniu konkursu Dove "Najśmieszniejsze wydarzenie" jest...

Olga W.:  Historia pewnej długoletniej i najpiękniejszej przyjaźni rozpoczęła się w akademiku, na pierwszym roku studiów. Rozpoczęła się kłótnią, a zakończyła długoletnią relacją. Nowa współlokatorka z korytarza obok wpadła do mojego pokoju błagając o szampon do włosów w związku ze zbliżającą się randką. Dziewczyna była na tyle miła, że zaczęłyśmy rozmawiać i żartować. Przez nieuwagę podałam jej balsam do ciała zamiast szamponu. Jak można się domyślić chłopaka nie zdobyła, bo na randkę się nie wybrała. Zyskała za to we mnie najlepszą przyjaciółkę.

Zwycięzcą w 3. tygodniu konkursu Dove  „Najbardziej wzruszająca chwila" jest...

Agnieszka W.: Przyjechała do mnie na mój wieczór panieński... Za dwa tygodnie miałam brać ślub i nie mogłoby jej zabraknąć w tym ważnym dla mnie dniu. Cały czas uśmiechała się tajemniczo, a gdy zaproponowałam jej drinka odmówiła. "Bierzesz jakieś leki?" - zapytałam. "Nie, ale muszę Ci coś powiedzieć... Nie obrazisz się, jeśli na Twój ślub przyjdziemy we troje?" - powiedziała dziwnie rozradowana. Nie zorientowałam się na początku, co mi sugeruje. Dopiero po chwili zrozumiałam, co chce mi przekazać, a ja uśmiechnęłam się szeroko. "Tak, będę mamą i Ty pierwsza się o tym dowiadujesz!". Wzruszona przytuliłam ją i pogratulowałam, jednocześnie dziękując za wspaniały prezent - zaufanie! Ale to nie koniec... "Wiesz, ja też nie piję!" - powiedziałam, lecz ona zrozumiała od razu, że przez siedem miesięcy będziemy wspólnie wspierać się w tym pięknym czasie, jakim jest ciąża. I choć nasze dzieci nie urodziły się jednego dnia, to po dziś dzień śmiejemy się, że to nasze wspólne dzieci! :)

Zwycięzcą w 4. tygodniu konkursu Dove  „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" jest...

Anna U.: Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Zapamiętam to przysłowie na całe życie. 2013 rok był dla mnie przełomowy - rozstanie z chłopakiem, niespodziewana śmierć taty. Byłam w totalnej rozsypce. Moja przyjaciółka Marzena stanęła na wysokości zadania. Nie tylko studenckie imprezy, wspólne zakupy, radość cementują przyjaźń. Mogę zawsze na nią liczyć w moim życiu, w dobrych i złych chwilach. 6 lutego 2014 napisała wiadomość - "...i przejść przez życie z czekoladą w jednej ręce i z winem w drugiej i czerpać z każdego dnia to, co najlepsze!" - mam nieodparte przeczucie, że już zawsze będziemy tak kroczyć, ja i Marzena :)

Nagroda

 

TYDZIEŃ CZWARTY

Nagrodą dla zwycięskiej historii 4. tygodnia jest zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą produkty Dove:

  • Dove Intense Repair shampoo
  • Dove Intense Repair conditioner
  • Dove Intense Repair spray
  • oraz 2 bransoletki Dove

Zasady szczegółowe konkursu tydzień 4: „Historia naszej przyjaźni” – najważniejszy moment naszej przyjaźni

Zgłoszenia nadsyłajcie: 01.02.2016 r. – 07.02.2016 r.

Ogłoszenie zwycięskiej pracy nastąpi w dniu: 12.02.2016 r.

REGULAMIN

Zgłoszenie

Twoje dane

Czy masz konto na forum babyboom.pl? *

Pytanie

Zgoda

Uważasz, że ten tekst jest wart przeczytania? Poleć go znajomym:

Oceń:

Wysyłam Twój głos!
Ocena: 5,00 z 5. Głosów: 22
Kliknij w gwiazdki, żeby dodać swój głos.
reklama

Niezbędniki w dziale serwisy partnerskie