reklama
Bezkonkurencyjny smak bulionów od Krakusa
materiał partnera (*)

Bezkonkurencyjny smak bulionów od Krakusa

Innowacja kulinarna od Krakusa – unikalne koncentraty bulionów drobiowego i warzywnego

Bezkonkurencyjny smak, wspaniały aromat, wiele możliwości zastosowań – bulion, doskonały sam w sobie – jako tradycyjny rosół oraz baza do zup, sosów i innych potraw. Jednak przygotowanie prawdziwego, wartościowego bulionu wymaga czasu. Alternatywą są szybkie substytuty, które nie gwarantują tego, co w bulionie najważniejsze. A gdyby tak zamknąć ten doskonały, bogaty smak w wygodnej butelce i móc sięgnąć po bulion, przygotowany w oparciu o tradycyjne receptury, w każdej chwili? Nic prostszego – dzięki innowacyjnej propozycji Krakusa.

Marka prezentuje innowację, koncentraty bulionów – drobiowego i warzywnego – doskonałe do każdego dania. Kompromisy dotyczące czasu poświęconego na gotowanie, smaku, składu i jakości potrawy na bazie bulionu nie będą już potrzebne.

Dzięki nim wykonanie każdego posiłku będzie szybkie i wygodne. Wystarczy wlać wybrany koncentrat bulionu do wody, a następnie dodać ulubione składniki, zagotować i zupa gotowa. Buliony Krakus to również doskonała baza do sosów mięsnych i warzywnych oraz do takich potraw jak risotto, ryż, kasze czy makarony. Ich tradycyjny, niezastąpiony smak i aromat sprawia, że każda potrawa jest wyjątkowa.

Koncentraty bulionów marki Krakus to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy
w kuchni cenią sobie bezkonkurencyjny smak, komponowany tylko ze sprawdzonych składników najwyżej jakości oraz wygodę, zapewnianą przez innowacyjne rozwiązania.

Sugerowana cena półkowa:
* koncentrat bulionu drobiowego Krakus: 4,25 pln
* koncentrat bulionu warzywnego Krakus: 4,25 pln

Koncentrat bulionu drobiowego Krakus

to wyrazisty drobiowy aromat. To produkt pozbawiony konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków.

Powstały na bazie tradycyjnych receptur zachował czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionu.

Doskonały jako baza do zup, sosów, ryżu, kasz czy makaronów.

Wystarczy, że do garnka wlejemy bulion, dodamy wodę, ulubione dodatki, zagotujemy i potrawa gotowa. Szybko i smacznie.

Koncentrat bulionu warzywnego Krakus

to doskonała kompozycja warzyw. To produkt pozbawiony konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków.

Powstały na bazie tradycyjnych receptur zachował czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionu.

Doskonały jako baza do zup, sosów, ryżu, kasz czy makaronów. Wystarczy, że do garnka wlejemy bulion, dodamy wodę, ulubione dodatki, zagotujemy i potrawa gotowa. Szybko i smacznie.

reklama