Skóra noworodków, niemowląt i małych dzieci jest delikatna i wrażliwa, dlatego potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. W szczególnej sytuacji są dzieci, którym dokucza atopowe zapalenie skóry, objawiające się silnym wysuszeniem i świądem. Wówczas, by pomóc dziecku i złagodzić dolegliwości, jego skórę należy traktować ze szczególną troską. Z pewnoscią przyda się zarówno podstawowa wiedza na temat AZS, jak i kosmetyki stworzone z myślą o małych atopikach. Czy słyszałaś o produktach Mustela STELATOPIA®, przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej ze skłonnością do atopii? Możesz je bliżej poznać, biorąc udział w naszym konkursie.

Mustela® dla atopików

Atopowe zapalenie skóry dotyka 1 na 5 dzieci. Z myślą o nich Mustela® stworzyła gamę produktów Stelatopia®, które podczas higieny i pielęgnacji koją i uzupełniają lipidy skóry niemowląt i dzieci skłonnych do atopii. W skład serii wchodzą: balsam emolient, krem emolient, krem myjący i olejek do kąpieli, a ich skuteczność i wysoka tolerancja od dnia narodzin została udowodniona klinicznie i przetestowana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie z Mustela, odpowiedz na pytania:

  1. Czy skórę atopową dziecka należy pielęgnować specjalnymi produktami?
  2. Czy AZS jest chorobą uwarunkowaną genetycznie?
  3. Czy produkty Mustela® Stelatopia można stosować od 1. dni życia?
  4. Jak Ty każdego dnia pielęgnujesz delikatną skórę swojego Maluszka?

Nagrody

Czekają na Was fantastyczne nagrody. Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy 3 osoby, które otrzymają zestawy kosmetyków Mustela, w których znajdą się 2 produkty Mustela z linii STELATOPIA®: krem emolient i krem myjący..

STELATOPIA® Krem emolient

Emolient do pielęgnacji twarzy i ciała, do stosowania od pierwszych dni życia. Nawilża, regeneruje i łagodzi świąd skóry. Odbudowuje uszkodzoną barierę skóry atopowej. Wzmacnia naturalne właściwości ochronne skóry dzięki składnikowi Avocado Perseose®. Zmniejsza przyleganie gronkowca złocistego (Staphylococcus aureus)(2), zapobiegając tworzeniu przez niego biofilmu, czyli jego warstwy ochronnej. Chroni bogactwo komórkowe skóry dzięki składnikowi Avocado Perseose.

Skuteczność potwierdzona na opatentowanym modelu zrekonstruowanego w laboratorium niemowlęcego naskórka Stelaskin® Skóra atopowa.

STELATOPIA® Krem myjący

Krem myjący, do twarzy i ciała, do stosowania od pierwszych dni życia. Delikatnie myje, jednocześnie chroniąc skórę niemowląt i dzieci. Natychmiast koi uczucie podrażnienia i napięcia skóry. Pozostawia skórę elastyczną, miękką i jedwabiście gładką. Nie szczypie w oczy. Fizjologiczne pH. Krem myjący do twarzy i ciała pozostawia skórę elastyczną, miękką i nawilżoną: 93% satysfakcji.

Aksamitna, kremowa konsystencja, szczególnie odpowiednia dla skóry atopowej. Dostępny w butelce z pompką.

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 20.09-11.10.2017r.

Ogłoszenie wyników: 18.10.2017r.

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:
1. Katarzyna Jakuszko
2. Marcin Kroszka
3. Katarzyna Wierzba

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: 4.2 z 5. Ocen: 5

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama