Aplikacja dla mam Happy Baby - życie z maluchem pod kontrolą

materiał partnera (*)
Aplikacja dla mam Happy Baby - życie z maluchem pod kontrolą

Bycie mamą jest szalenie ekscytujące. Od chwili, kiedy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży, zaczyna towarzyszyć ci wiele emocji, często skrajnych. Radość miesza się ze strachem, a euforia ze zwątpieniem. Musisz pamiętać o tylu rzeczach, a i mieć rozeznanie w tak wielu sprawach! Okazuje się, że bycie mamą, na każdym etapie, to nie tylko szczęście, ale także wielka odpowiedzialność i prawdziwe wyzwanie. Dlatego tak ważne jest, by ułatwiac sobie życie, a także korzystać z pomocy i wsparcia.

Fantastycznym kołem ratunkowym jest aplikacja Happy Baby - osobisty dziennik ciąży i miesięcy po urodzeniu dziecka, która staje się asystentem mamy od pierwszych ruchów malucha po jego pierwsze samodzielne kroki. Dlaczego warto z niej korzystać?

Happy Baby to wygodna aplikacja dla nowoczesnych rodziców, która składa się z dwóch trybów: „Ciąża” i „Dziecko”. Znajdziesz w niej wszystkie istotne informacje dotyczące ciąży i rozwoju dziecka oraz wiele przydatnych funkcji.

Happy Baby - tryb "Ciąża"

Dzięki trybowi „Ciąża” przed narodzinami dziecka na bieżąco możesz śledzić, jak przebiega ciąża - tydzień po tygodniu i dzień po dniu. Możesz sprawdzać, jak rozwija się dziecko, ale i wizualizować maluszka, przeglądając modele 3D płodu. Ponieważ czasem trudno sobie wyobrazić, jakiej wielkości jest dziecko, aplikacja przedstawia to w bardzo obrazowy i zabawny sposób – porównuje wielkość płodu do owoców i warzyw.

Wyjątkowym wsparciem jest zestaw praktycznych wiadomości, wskazówek i ciekawostek na temat rozwoju dziecka i specyfiki poszczególnych etapów ciąży – warto mieć je zawsze pod ręką. W aplikacji możesz notować również istotne informacje, takie jak na przykład przyrost wagi, a i śledzić, co dzieje się w twoim organizmie na każdym etapie ciąży. Dzięki opcji przypomnień nie zapomnisz już o żadnym badaniu czy wizycie lekarskiej (możesz tu również notować wszelkie pytania do lekarza).

Happy Baby to także szybki dostęp do różnych ważnych informacji. Dzięki temu w prosty sposób dowiesz się, w którym tygodniu ciąży jesteś i ile dni zostało do porodu. Możesz też skorzystać z podpowiedzi dotyczących wyprawki - w zakupach pomoże ci załączona lista zakupów (z sekcjami: pielęgnacja, wyprawka do szpitala - torba szpitalna, dziecko w domu). Aplikacja przed urodzeniem to wsparcie na każdym etapie ciąży, w niemal każdym wymiarze.

Happy Baby - tryb "Dziecko"

Tryb „Dziecko” przydaje się po narodzinach maluszka. Oprócz tego, że zawiera wiele informacji, wskazówek i sugestii dotyczących rozwoju dziecka do pierwszego roku życia, pozwala również w prosty sposób kontrolować zdrowie i rytm dnia młodego człowieka.

Aplikacja umożliwia notowanie częstotliwości karmień maluszka, a także śledzić rytm wypróżnień czy długość snu, co pozwala na wypracowanie wspólnego rytmu dnia i umożliwia rozpoznawanie potrzeb dziecka. Czasem wiele ważnych rzeczy trudno spamiątać. Z aplikacją zaś kwestie jak długo i kiedy spało niemowlę, jak długo oraz z której piersi jadło nie będą już jedną wielką niewiadomą.

Niezwykle przydatna jest oś czasu – pierwszy rok życia w pigułce, na której umieszczone są kolejne etapy rozwoju malucha. Aplikacja pozwala także dodawać wizyty lekarskie i notatki, co znacznie ułatwia organizację.

Aplikacja Happy Baby to prawdziwy asystent wychowania dziecka, który ułatwia życie. Prowadzony za jej pomocą regularny monitoring dba zarówno o komfort maluszka, jak i twój. Pozwala cieszyć się macierzyństwem i mieć wszystko pod kontrolą.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: