Co zabrać ze sobą idąc w gości z niemowlakiem

Co zabrać ze sobą idąc w gości z niemowlakiem

Treść powstała we współpracy z partnerem (*)

Pierwsze wyjście z niemowlakiem w gości z pewnością będzie dla Was ekscytujące. Aby obfitowało wyłącznie w pozytywne wrażenia, warto się do niego odpowiednio przygotować. Co zrobić?

Przede wszystkim nastaw się, że ta wizyta będzie nieco inna niż dotychczasowe - prawdopodobnie zdominuje ją pewien słodki bobas. Zadbaj o jego komfort - ubierz go wygodnie i nakarm, a do torby spakuj kilka absolutnie niezbędnych rzeczy.

Co zabrać ze sobą idąc z niemowlęciem z wizytą?

Idąc z dzieckiem z wizytą, zadbaj o Waszą dwójkę. Do torby zapakuj nie tylko smoczek, grzechotkę, kocyk i butelkę (jeśli nie karmisz piersią), ale także ubranka na zmianę (tak na wszelki wypadek).

Nie mniej ważne są rzeczy, które przydadzą się podczas zmieniania pieluszki. Malucha na pewno będziesz musiała przewinąć, a to może budzić pewne obawy. Wydarzyć się przecież może wiele, a z pewnością nie chciałabyś, by po Waszej wizycie, oprócz fajnych wspomnień, pozostało wrażenie nerwowości oraz pamiątki w postaci plam – z kremu czy kupy – na kanapie gospodarzy.

Niezależnie od miejsca, w którym jesteś, najważniejsze jest samopoczucie Twojego dziecka. Idealny stan skóry maluszka to szczęśliwsze dziecko. Ponieważ jest ona delikatna i podatna na podrażnienia, wymaga specjalnej troski. Dlatego do jej higieny, pielęgnacji i ochrony warto stosować sprawdzone produkty i najlepsze rozwiązania. Produkty Bella Baby Happy pomogą Ci doskonale przygotować się na każdą ewentualność.

Co się przyda? Niezastąpione mogą okazać się podkłady, chusteczki nawilżane oraz pieluszki jednorazowe.

Idąc z wizytą warto pamiętać o podkładach do przewijania, które chronią kanapy i łóżka przed zabrudzeniem, plamami i innymi niechcianymi pamiątkami po Waszej wizycie i zmianie pieluszki. To super pomysł i idealne zabezpieczenie – wystarczy położyć podkład, by nie martwić się przykrymi konsekwencjami niespodzianek. Maluszkowi będzie przyjemniej leżeć na miękkim podkładzie, a my po użyciu możemy po prostu zabrudzony podkład złożyć i wyrzucić do śmieci.

Wychodząc do torby możecie wrzucić podkłady do przewijania Bella Baby Happy.

  • Zabezpieczają przed zabrudzeniem podczas zmiany pieluszki,
  • Sprawdzają się podczas codziennej pielęgnacji,
  • Chronią pościel w łóżku lub podczas podróży.

Podkłady dostępne w rozmiarze 60cm x 60cm oraz 90cm x 60cm. Jeżeli podkład nie ulegnie zabrudzeniu, można go schować do ponownego użycia.

Nie mniej ważne są chusteczki nawilżane. Dzięki nim zarówno na spacerze, jak i podczas spotkania towarzyskiego, szybko oczyścisz zabrudzoną pupę, rączki czy buzię dziecka.

Nie będziesz tracić czasu na poszukiwania wacików czy źródła wody, unikniesz nerwowego pośpiechu, który wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Ważne, by chusteczki, których używasz, były miękkie, ale i bezpieczne: nie podrażniały skóry dziecka, miały neutralne pH (dzięki czemu zachowana zostaje naturalna bariera ochronna skóry), nie zawierały alkoholu oraz parabenów.

Rozwiązaniem jest szeroka gama chusteczek – tak nasączonych, jak i higienicznych - od Bella Baby Happy. Starannie dobrane składniki, miękka włóknina i bibuła sprawiają, że są to wyroby bezpieczne i przyjemne w stosowaniu dla wrażliwej skóry dziecka. Warto mieć je pod ręką zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz.

No i oczywiście - pieluszki. Musisz ze sobą zabrać kilka na zmianę. Pamiętaj, że powinny być miękkie, delikatne i zapewniać szybkie wchłanianie (idealnie sprawdzi się superchłonny wkład pokryty miękką włókniną o strukturze mikrooczek - Premium Dry).

Ważna jest również oddychająca warstwa zewnętrzna (np. Extra Soft Cover), która zapobiega podrażnieniom i zapewnia skórze dziecka dostęp świeżego powietrza (np. wykorzystuje technologię Air Flow, która minimalizuje ryzyko podrażnień i odparzeń).

Wszystkie te cechy posiadają pieluszki Bella Baby Happy z systemem Early Care System.

Ale mają w sobie coś jeszcze! Jeśli nie jesteście pewni, czy już czas zmienić pieluszkę, dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie indykatora wilgotności, który zmienia kolor, gdy pieluszka jest pełna.

Pieluszki Bella Baby Happy dostępne są we wszystkich rozmiarach od Before Newborn, przez Newborn, Mini, Midi, Maxi, Maxi Plus, Junior, po pieluszki Junior Extra. Teraz cała linia z nowym systemem Flexi Fit - elastyczne boki pieluszki zapewniają pełne dopasowanie pieluszki do ciała dziecka, wyjątkową swobodę ruchów oraz wygodniejsze zakładanie pieluszki.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta