Ergobaby – wyjątkowe nosidła z najwyższej półki

materiał partnera (*)
Ergobaby – wyjątkowe nosidła z najwyższej półki

Zarówno rodzice, jak i dzieci, uwielbiają nosidła. To rozwiązanie, które nie tylko ułatwia życie, ale i pozwala być naprawdę blisko. Maluchy w ramionach mamy i taty czują się bezpiecznie i dobrze, jednak nie zawsze jest to dla nich zdrowe. Dlatego jeśli szukasz nosidła bezpiecznego i komfortowego, postaw na uznane rozwiązania i najlepsze produkty. Poznaj Ergobaby - wyjątkowe nosidła z najwyższej półki.

Ergobaby to ergonomiczne, stylowe nosidła dla niemowląt i dzieci. Są bezpieczne, ponieważ zapewniają maluchom anatomiczną i zdrową pozycję siedzenia. Kubełkowe siedzisko utrzymuje kolana na wysokości bioder lub powyżej nich, a kręgosłup - w zakrzywionej pozycji “C”. Dodatkowo nosidła gwarantują dziecku odpowiednie podparcie kręgosłupa, główki oraz bioderek.

Ergobaby swoją jakość opiera na współpracy z profesjonalistami, a nosidła Ergobaby zostały uznane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych za bezpieczne i zdrowe dla bioder dziecka.

Ergobaby to również komfort rodzica, który zapewniają mocno wypełnione, miękkie pasy naramienne oraz pas biodrowy, wspierający odcinek krzyżowy kręgosłupa. Nosidła są tak przemyślane, że pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru dziecka na biodra i ramiona.

Nosidła Ergobaby są ładne i stylowe, zadbano też o ich trwałość i wysoką jakość. Nosidła posiadają dodatkowe wzmocnienia i przeszycia w miejscach narażonych na przeciążenia. Dopracowano je w każdym szczególe, a atesty posiadają takie detale jak klamry, materiał czy barwniki.

 

W ofercie Ergobaby można znaleźć wiele ciekawych modeli, dopasowanych do potrzeb dzieci i ich rodziców. Na szczególną uwagę zasługują między innymi nosidła regulowane, rosnące z dzieckiem. To Adapt i Omni.

Nosidła mogą być wykonane z wysokiej jakości bawełny lub z przewiewnej siateczki (3D Air Mesh zapewnia komfort  w upalne dni oraz podczas dłuższych wędrówek), obydwa posiadają opcję zapięcia pasów równolegle lub na krzyż, dzięki temu nosić może zarówno wysoki, dobrze zbudowany tata, jak i drobna mama (duże możliwości dopasowania pasów).

Wszystkie nosidła posiadają kapturek z filtrem UV - osłonę od słońca, wiatru, nadmiaru bodźców.

Dla młodszych dzieci Ergobaby ma w ofercie chustę Aura.

 

Nosidła Ergobaby są wyjątkowe, dlatego są kopiowane. Rodzice kupują podróbki, bo kusi ich cena, ale prawda jest taka, że fałszywki nie mają nic wspólnego z jakością i bezpieczeństwem Ergobaby.

Podróbki i oryginały różnią się od siebie wszystkim, nie tylko ceną. Są to takie kwestie jak materiał czy technologia, ale i detale: opakowanie, etykieta, metka, aplikacja, logo czy zamek.

Najbardziej istotne jest to, że podróbki nie tylko nie są komfortowe, ale stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia dzieci. Często rozchodzą się na szwach, ich gumki tracą elastyczność, klamry i napy przestają być szczelne i nie zapinają się bezpiecznie. Fałszywe nosidła mogą być wykonane z materiałów nasączonych toksycznymi chemikaliami (np. ftlanaly i nonylofenole).

 

Bądźcie odpowiedzialnymi rodzicami i świadomymi konsumentami - nosidła Ergobaby kupujcie wyłącznie w zaufanych sklepach.

Więcej informacji do wykorzystania znajduje się na www.ergobabypolska.pl

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: