materiał partnera (*)

Mydło wszystko umyje nawet uszy i szyję

Być może pamiętacie z dzieciństwa słowa tej piosenki, która miała, i często skutecznie to robiła,  zachęcić dzieciaki do kąpieli. Aby sprawić by kąpiel kojarzyła się maluchowi ze świetną zabawą warto zainteresować się wyjątkowymi, ciekawymi zabaweczkami specjalnie przeznaczonymi do wanny, renomowanej marki Nûby™. Bogaty wybór tych produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zabaweczki sprawdzą się także podczas wyjazdu wakacyjnego, lub wyprawy na basen, gdy maluch beztrosko będzie pluskał się w wodzie.

Maluchy też lubią czytać w wannie!

Statystyki czytelnictwa w Polsce nie napawają optymizmem. Każdy zatroskany o rozwój swojego malucha rodzic chce z pewnością wyrobić w dziecku nawyk czytelnictwa, ponieważ to sprawia, że dziecko poszerza swoje horyzonty, szybciej się rozwija i uczy, lepiej sobie radzi z wyzwaniami w szkole. Zalet czytania książek jest przecież z resztą o wiele więcej. Czytać można też przecież podczas kąpieli.

Firma Nûby™ oferuje bardzo ciekawą propozycję jaką jest książeczka do czytania w wodzie. Wykonana z nieprzemakalnego materiału, kolorowa, ciekawa dla malucha z pewnością sprawi, że nasz szkrab od maleńkości będzie oswajał się z tym, że książki są elementem mu towarzyszącym. Książeczka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. Zawiera piszczałkę i grę edukacyjną. Strony są miękkie i łatwe do czytania.

Wszystko, tylko nie prysznic!

Dzieci nie lubią zazwyczaj płukania głowy. I to nie tylko dlatego, że szampon może dostać się do oczu i wywołać pieczenie, ale często też dlatego, że prysznic jest dla nich po prostu przedmiotem wzbudzającym lęk, wydającym niepokojące dziecko dźwięki.

Aby poradzić sobie z tym problemem marka Nûby™ wprowadziła specjalny kubeczek do płukania główki dziecka.  Unikalna krawędź zrobiona z delikatnej gumy idealnie przylega do główki dziecka, a sam kubełek posiada wygodny uchwyt dla rodziców. Jego kształt z kolei ułatwia nabieranie wody. Koniec tarcia oczu i płaczu podczas kąpieli!

Zabawa na całego!

Nûby™ oferuje też ciekawe, edukacyjne zabaweczki kąpielowe. Czasem ciężko namówić dziecko do kąpieli i wtedy sprytny rodzic może skorzystać z faktu, że ukochaną zabaweczką dziecka można bawić się właśnie w wodzie.

Dryfujący na powierzchni wody żółwik to przykład takiego przyjaciela dziecięcych kąpieli. Wesoły, przyjazny i miły zwierzak  może po napełnieniu  wnętrza wodą stworzyć wodospad, a unosząc się na wodzie utrzymuje zainteresowanie dziecka. Kolorystyka jest bardzo radosna, a jakość wykonania wysoka.

Zestaw zabawek do kąpieli ze specjalną siatką, do której dziecko może łowić elementy jest kolejną ciekawą propozycją producenta.

W komplecie znajdują się 4 zabawki, które docenią wszystkie maluchy. Godziny zabaw w łazience czy na basenie są gwarantowane.

Interesującą opcją są także śliczne ośmiorniczki kąpielowe. Są przeurocze!

Fioletowa ośmiorniczka wykonana z gumy posiada kilka elementów, które można nakładać na jej macki, co oprócz zabawy, może być fajnym elementem rozwoju zdolności manualnych małego dziecka. 

Druga ośmiorniczka to świetny sposób na zabawę i kąpielowy śmigus dyngus. Wystarczy trzymać zabawkę pod wodą i pociągnąć za uchwyt do siebie, a komora zabawki wypełni się wodą. Następnie należy wcisnąć uchwyt i zabawka strzela wodą na wszystkie strony ku uciesze najmłodszych.

Wspólne kąpanie dziecka to rodzinny rytuał. Warto zadbać, by nasza pociecha czerpała z tych chwil radość.

Ocena: 4.95 z 5. Ocen: 11

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama