Personalizowane body dla maluchów z kajalandia.pl

Personalizowane body dla maluchów z kajalandia.pl

materiał partnera (*)

Uwielbiamy maluszki ubrane w fajne bodziaki opatrzone personalizowaną grafiką. Niezależnie od tego, czy przekaz wywołuje wzruszenie, uśmiech czy gromki śmiech jesteśmy zdania, że to genialna sprawa. Dlatego nasza firma specjalizuje się w robieniu wielkiego wrażenia – personalizujemy body i inne elementy garderoby tak maluszków, jak i całkiem dorosłej młodzieży. Zapraszamy Cię do Kajalandii.

Nasze artykuły są w pełni spersonalizowane, ponieważ cenimy sobie oryginalność. To dlatego każdy nasz bodziak czy łańcuszek z drewnianych koralików jest wykonywany dopiero po złożeniu zamówienia - nie mamy "na stanie" gotowych wyrobów. Chcemy spełnić każdą prośbę i zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł - przecież każdy ma co innego do powiedzenia i obwieszczenia światu.

Na body możemy umieścić dowolny tekst -  mamy pomysły i rozwiązania praktycznie na każdą okazję, od narodzin malucha, przez Boże Narodzenie, po 1. urodziny. Naszym prawdziwym hitem są body z zapytaniem: "Czy zostaniesz moją chrzestną/moim chrzestnym"?

Dużą popularnością cieszą się też nasze łańcuszki, które można wykorzystywać do zamocowania smoczków, co jest praktycznym rozwiązaniem np. w żłobkach, są również wspaniałą pamiątką do pudełka wspomnień. Łańcuszki są bardzo estetyczne - literki są tłoczone laserowo, czyli żłobione w drewnianej kostce.

Jako jedyni w Polsce posiadamy polskie znaki Ś oraz Ł. Możliwość wyboru z bogatego wzornika, jak i dowolnego doboru elementów i kolorów koralików z dostępnych elementów.

Estetyka i pomysłowość to nie wszystko, co się dla nas liczy. Nie mniej ważna jest jakość i bezpieczeństwo produktów. To dlatego nasze bodziaki są szyte przez polskiego producenta i wykonane w 100% z bawełny, a wszystkie elementy łańcuszków są pokryte farbami bez toksyn. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy ich użytkowanie pod kontrolą dorosłych.

Oprócz zabawnych i słodkich bodziaków oraz ślicznych łańcuszków w naszej ofercie znajdziesz wiele innych pomysłów na personalizowany prezent. Koniecznie obejrzyj czapki, śliniaki, ciepłe kocyki, koszulki, kubki, torby i daj się zainspirować - zapraszamy na kajalandia.pl.

Ocena: 5 z 5. Ocen: 1

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta