Ściśle tajne. Wózek, który zmieni twoje myślenie o komforcie, ekologii i bezpieczeństwie.

Anex m/type PRO zaprojektowany z myślą o przyszłości twojego dziecka.

Treść powstała we współpracy z Anex 
Ściśle tajne. Wózek, który zmieni twoje myślenie o komforcie, ekologii i bezpieczeństwie.

Każdy producent wózków chce stworzyć produkt dobry dla niemowląt. Jednak niektóre firmy poszły dalej, korzystając z zaawansowanych technologii, które zarówno chronią dziecko, jak i są bardziej przyjazne dla środowiska.

Dlatego zwróć uwagę na Anex m/type PRO. Naszym zdaniem to model, który zmieni twoje myślenie o bezpieczeństwie, komforcie i ekologii. Został stworzony z myślą o inteligentnej modzie, a twórcy zadbali o wysoką jakość użytych materiałów i produkcję przyjazną dla środowiska. Model został ulepszony o innowacyjny materiał EPP (Expanded Polypropylene), który sprawia, że wózek jest lżejszy bez uszczerbku dla wytrzymałości i bezpieczeństwa. Jednak to nie wszystko.

Ściśle tajne - technologia

Anex stawia również na innowacyjność technologiczną. Jako pierwsi w branży wózków dziecięcych użyli technologii ablacji laserowej tworząc za jej pomocą teksturę wózka. Natomiast użycie polipropylenu spienionego daje gwarancję, że wózek jest wytrzymały na uszkodzenia, nie absorbuje wody i wilgoci i jest obojętny na reakcje chemiczne.

Pokochasz również system pamięci przycisków, który pozwala jedną ręką skorygować położenie budki gondoli, jak i jej łatwe wyjmowanie.

Bezpieczeństwo  wózka Anex m/type PRO

Wózki Anex są testowane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami. Spełniają wymagania bezpieczeństwa, stabilności i trwałości, czego dowodem są liczne międzynarodowe nagrody. M/type PRO jest zgodny z nową normą EN1888:2018. Spacerówk jest przeznaczona dla dzieci o wadze do 22 kg (do 4 lat).

Dzięki EPP masz pewność, że dbasz o bezpieczeństwo maluszka. Ze względu na materiał, z którego została wykonana nie namnażają się na niej ani pleśń, ani grzyby, co ma ogromne znaczenie, zwłaszcza dla rodziców małych alergików.

Ze względu na zdrowie najmłodszych zastosowano również złożony system cyrkulacji powietrza, który zapewnia wentylację w gondoli i siedzisku, budce, w materacu, oraz w …podnóżku. Zastosowano też tkaniny z technologią UV 50+, która blokuje promienie słoneczne.

Podczas spaceru docenisz również elastyczne koła i system przeciwdrganiowy, który maksymalnie amortyzuje wstrząsy i pozwala na płynną jazdę oraz łatwe manewrowanie. Nie musisz też się martwić o przypadkowe złożenie stelaża. Dba o to automatyczny system zabezpieczający X-lock. Fantastycznie, że producent pomyślał też o tych rodzicach, którzy mają za sobą kolejne, nieprzespane noce. Jeśli należysz do tej grupy masz szansę zdecydowanie pokochać to ułatwienie.

Komfort dla dziecka i rodzica

Wiesz już, że wózek Anex m/type PRO to bezpieczny, innowacyjny i ekologiczny produkt. Kolejny atut? Jest komfortowy w użytkowaniu zarówno przez niemowlęta i dzieci, jak i przez ich rodziców.

Dzięki tworzywu, z którego został wykonany ma dobre właściwości termoizolacyjne,czyli masz pewność, że utrzyma ciepło zimą i chłód latem oraz że maleństwo będzie spać słodko i spokojnie na miękkim i delikatnym w dotyku materacyku. Został on wykonany z elastycznej tkaniny typu Air Mesh, która posiada otwory wentylacyjne.

Dzięki możliwości obniżenia oparcia możesz używać siedziska spacerowego już od dnia narodzin maleństwa. Później możesz wybierać wysokość i pozycję oparcia, która będzie optymalna dla dziecka.

Nie zawsze komfort dla dziecka oznacza komfort dla rodziców. Jednak nie w tym przypadku. Po pierwsze gondola PRO jest o 1 kg lżejsza od standardowychważy tylko 3,5 kilogramy. Nie musisz też martwić się swoim wzrostem, bo ze względu na ergonomiczny kształt, istnieje aż 9 pozycji wysokości rączki. Dzięki temu bez problemu na spacer wyjdzie mama, tata, babcia czy opiekunka, a jeśli masz starsze dziecko też swobodnie będzie mogło prowadzić wózek z braciszkiem lub siostrzyczką.

Przydatna jest również funkcja przekładanego siedziska. Dla maleństwa ważny jest kontakt wzrokowy z rodzicem, zwłaszcza mamom, starsze dziecko z ciekawością będzie rozglądać się w czasie spaceru, a przełożenie jest banalnie proste i możesz je zrobić jedną ręką.

Pokochasz również obszerny, funkcjonalny kosz i jego 4 fantastyczne funkcje. Może być całkowicie otwarty, półotwarty, powiększony lub całkowicie zamknięty, w zależności od potrzeby.

Kolejne ułatwienie, to możliwość złożenia stelaża razem z siedziskiem, dzięki czemu nie musisz się martwić ani jego przenoszeniem, ani potrzebą dodatkowej przestrzeni.

Wzornictwo czyli Anex i  Oskary designu

Misją marki Anex jest uczynienie rodzicielstwa łatwiejszym, fajniejszym i bardziej designerskim, poprzez oferowanie funkcjonalnych, jakościowych i stylowych produktów dla dzieci. Zresztą przyznasz, że wózek Anex m/type PRO łączy w sobie idealnie równowagę między praktycznością a designem.

Kiedy jesteś w ciąży, kupno wózka jest jedną z ważniejszych decyzji. Daje ci nie tylko możliwość kontrolowania jakiegoś aspektu życia, w obliczu tak wielu rzeczy, których nie możesz kontrolować, a  jednocześnie pozwala ci wyrazić siebie i to jak chcesz być postrzegana.

Jeśli oprócz bezpieczeństwa, komfortu cenisz również design to wydaje się, że produkty marki, która kilkukrotnie otrzymywała nagrodę Red Dot Award nazywaną „Oscarem designu” jest naturalnym wyborem.

 

Ekologia a wózek Anex m/type Pro

Czy ty również jesteś rodzicem, który w zmianie klimatu i zanieczyszczeniu środowiska widzisz realne zagrożenie dla siebie i swoich bliskich? Czy zastanawiasz się, jaki świat chcesz pozostawić swoim dzieciom?

Dbając zarówno o zdrowie planety jak i dziecka wózek został wykonany z materiału EPP, który w 100% podlega recyklingowi, w przeciwieństwie do większości wózków, które są robione z tworzyw sztucznych niepodlegających utylizacji. Dzięki temu dostajesz wózek, który jest wytrzymały, bezpieczny, lekki i co bardzo ważne EKOLOGICZNY!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: