Subskrypcja pieluch – wygodne najnowocześniejsze rozwiązania

Subskrypcja pieluch – wygodne najnowocześniejsze rozwiązania

materiał partnera (*)

 Ostatnia modyfikacja: 30/07/2018 , artykuł powstał: 28/09/2017

Moment pojawienia się w domu malucha przewraca cały porządek dnia do góry nogami. Młodzi rodzice orientują się, że nie mają już czasu na nic – na sen, gotowanie, czasami nawet na prysznic, nie mówiąc już o czasie dla siebie. Na szczęście na rynku pojawiają się wygodne rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić czas, którego i tak zawsze jest, jak na lekarstwo.

Jednym z najwygodniejszych rozwiązań, dla młodych rodziców, jest subskrypcja pieluch. Kiedy w domu pojawi się noworodek, wybranie się z nim na zakupy, jest całą wyprawą, której tak naprawdę czasami nie sposób zorganizować. A zakupy przy kilkumiesięcznym maluchu czy powoli zaczynającym się poruszać roczniaku to dopiero wyzwanie! Wielu rodziców unika chodzenia na zakupy z dziećmi i słusznie. Jednak czasami zdarza się, że trzeba szybko wyskoczyć do sklepu kupić pieluchy, które się kończą.

Subskrypcja pieluch to idealne rozwiązanie, ponieważ nie musisz przejmować się chodzeniem na zakupy z maluchem. Jest to system podobny do diet pudełkowych – dostajesz gotowe jedzenie, idealnie dopasowane do twojego zapotrzebowania i odpowiednio wymierzone. W podobny sposób odbywa się dostawa pieluch. Wystarczy, że wprowadzisz datę urodzenia swojego dziecka do systemu i zaprenumerujesz dostawę pieluch do domu.

Nie musisz obawiać się, że pieluszek zabraknie – jeśli twój maluch będzie je zużywał szybciej, możesz też od razu przyspieszyć moment dostawy. Co więcej, pieluchy będą rosły razem z twoim dzieckiem, a rozmiar, wraz z upływem czas, będzie się systematycznie aktualizował. Nie musisz przejmować się dobieraniem rozmiaru i wybieraniem rodzaju pieluch. Oznacza to, że nie kupisz już za małych lub za dużych pieluszek, które lubią zalegać w domowych kątach.

Takie rozwiązanie to także idealna oszczędność czasu . Nie musisz organizować wielkich wypraw z maluchem z domu. Wszystko odbywa się błyskawicznie i sprawnie. Po prostu w odpowiednim momencie dostajesz paczkę pieluszek idealnie dopasowanych do potrzeb twojego dziecka. Do tego jest bardzo tanio - ceny zaczynają się od 44 gr za pieluszkę.

Zamówienia pieluszek można dokonać na stronie www.babyboxclub.pl

Ocena: 0 z 5. Ocen: 0

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta