Szukasz idealnej torby dla mamy?

Szukasz idealnej torby dla mamy?

materiał partnera (*)

Szukasz idealnej torby dla mamy albo idealnej torby do wózka? Sprawdź must have tego co powinna mieć!

Zwracaj uwagę na funkcjonalności, które docenisz przy codziennym spędzaniu czasu z dzieckiem ale też na to aby torba Ci się podobała, bo będziesz ją nosić codziennie w wielu sytuacjach, również wychodząc na zakupy czy spotkanie z rodziną.

Jeśli Twój termin porodu zbliża się wielkimi krokami, z pewnością zaczynasz myśleć o spakowaniu torby, którą zabierzesz ze sobą do szpitala, na trakt porodowy. Jaka powinna być ta  "idealna torba dla Ciebie"?

Szukaj super funkcjonalnej i stylowej torby dla mamy, którą docenisz podczas wyjść z dzieckiem. Wśród szerokiej oferty na rynku znajdziesz torby o modnym kroju a przy tym nie zdradzające,  że w środku skrywają pieluchy, chusteczki czy butelkę na mleko.

Skorzystaj z naszej podpowiedzi – listy cech idealnej torby dla mamy, opartej na doświadczeniach i opiniach mam. Znajdziesz poniżej wyłącznie sprawdzone i niezbędne cechy, które ułatwią twoją codzienność w roli mamy.

Listę cech idealnej torby dla mamy:

 • ilość kieszeni i przegródek, im więcej tym lepiej, dobrze gdy kieszenie są wewnętrzne i zewnętrzne i część z nich jest izolowana lub dedykowana pod konkretny cel
 • zaczepy do wózka, niezbędne podczas wyjść i spacerów, najlepiej gdy mają możliwość regulacji do rączki wózka, to idealne rozwiązanie aby torba się nie zsuwała. Ważne aby zaczepy pasowały do wszystkich rodzajów wózków i spacerówek, abyś nie musiała się martwić przy zmianie wózka na spacerówkę. Zaczepy mogą być odczepiane, lub na stałe przymocowane do torby.
 • kieszeń termoizolacyjna, dzięki temu masz termoopakowanie zawsze przy sobie. Taka kieszeń spowalnia stygnięcie lub nagrzewanie płynów w butelkach, więc w lato napoje nie nagrzewają się a w zimę  nie stygną tak szybko. W takiej kieszeni możesz przenosić butelki bez ryzyka przewrócenia i rozlania. Naprawdę ułatwia codzienne spacery.
 • wygląd i estetyka- wybierz torbę, które pasuje do Twojego stylu. Aby uniknąć przepakowywania zależnie od okazji, wybierz taką, którą będziesz nosić codziennie zarówno spędzając czas z dzieckiem jak i podczas zakupów, czy spotkań przyjaciółką
 • zamkniecie na zamek, to jest podstawa aby nic nie wypadało i było bezpieczne podczas spacerów. Zamek jest tez łatwiejszy i szybszy w użyciu niż magnesy lub klamerki.
 • długi pasek na ramię, niezbędne gdy dziecko masz na rękach i torbę potrzebujesz nosić na skos przez ramię. Dobrze gdy ma długi pasek ma możliwość regulacji długości.
 • mata do przewijania przyda się przy nagłych wypadkach przewijania, ale możesz też używać jako maty do siedzenia podczas spacerów. Mata powinna mieć warstwę wodoodporną i możliwość prania w pralce
 • dodatkowe funkcjonalności np. kieszeń wodoodporna – idealne do przenoszenia wilgotnych rzeczy lub przekąsek, połączenie dwóch funkcji: plecaka i torby w jednym
 • rozmiar i wagatorba musi być pojemna i lekka, aby pomieścić wszystko co niezbędne, dobrze jak zmieści też tablet lub małego laptopa
 • materiał, materiał zewnętrzny torby powinien być wodoodporny i łatwy czyszczeniu, bo jest narażony na zabrudzenia
 • usztywniony spód, torby dla mam muszą naprawdę sporo pomieścić, więc aby pod sporym wypełnieniem nie odkształcały się zwróć uwagę na usztywnienie dna

Pamiętaj, że torba musi Ci się podobać, bo będziesz nosić ją codziennie w wielu sytuacjach, także wybierz torbę funkcjonalną ale i stylową! Bo każda z nas lubi być dobrze zorganizowana i dobrze wyglądać!

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama