Twoja metoda na udane macierzyństwo

Twoja metoda na udane macierzyństwo

materiał partnera (*)

reklama

Najlepsze są rozwiązania wynikające z doświadczenia. Do takich wniosków doszliśmy dzięki temu, że aspirator Katarek dostępny jest na rynku już od przeszło 10 lat. Chętnie dzielimy się ze wszystkimi mamami naszym doświadczeniem, pomyśleliśmy więc, że Wy również możecie podzielić się z nami swoimi radami i w tym celu zorganizowaliśmy dla Was konkurs pod hasłem 3 kroki do udanego macierzyństwa, w którym nagrodą główną jest profesjonalna sesja zdjęciowa dla całej rodziny.

Przez lata spotykaliśmy się z wieloma mamami, które chętnie dzieliły się z nami zarówno swoimi problemami jak i sukcesami. Stąd wiemy, że nie ma czegoś takiego, jak jedno właściwe rozwiązanie, dające pewność, że Wasze macierzyństwo będzie udane. Każda z Was pisze na co dzień zupełnie inną historię, swoją historię, dlatego zachęcamy Was, żebyście odwiedziły naszą stronę: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/ i stały się inspiracją dla innych mam, wskazując im swoje 3 kroki do udanego macierzyństwa.

Dlaczego właśnie 3 kroki?

Najlepiej wyjaśnimy to opowiadając naszą historię. Od samego początku istnienia pierwszych produktów marki Katarek, najważniejsze było dla nas to, żeby dać Wam produkt najwyższej jakości, który pomoże Wam w tak trudnych sytuacjach jak infekcje Waszych maluszków. Dlatego też nasi specjaliści przez cały czas pracowali nad udoskonaleniem produktu, zmieniając go i ulepszając. W pewnym momencie wiedzieliśmy, że w tym zakresie zrobiliśmy już praktycznie wszystko.

Spotykając się z mamami w całej Polsce, przy okazji różnych warsztatów czy targów, spędziliśmy wiele czasu rozmawiając z nimi i pytając o ich problemy i potrzeby. Okazało się wtedy, że wiele z nich nie jest do końca świadoma w jaki sposób powinna oczyszczać nos swojego malucha. Zainspirowani tymi problemami, postanowiliśmy dać Wam gotowe rozwiązanie. Bazując zarówno na naszym doświadczeniu jak i konsultacjach z pediatrami i neonatologami opracowaliśmy Metodę 3 Kroków.

Wiemy, że bycie matką jest bardzo wymagające, dlatego staraliśmy się, żeby nasze rozwiązanie było nie tylko skuteczne, ale również proste do przedstawienia, żebyście nie musiały poświęcać na jego poznanie dużej ilości czasu. Stąd zamkniecie całego procesu w 3 krokach, łatwych zarówno do zapamiętania jak i wykonania. Tak też powstał Katarek Complete, czyli Metoda 3 Kroków zamknięta w pudełku. W zestawie poza aspiratorem znajduje się też sól fizjologiczna dedykowana już najmłodszy dzieciom, przeznaczona do rozrzedzania wydzieliny i nawilżania śluzówki, które są podstawą kroku pierwszego i trzeciego.

Więcej na temat naszej metody możecie się dowiedzieć, pobierając bezpłatny poradnik dostępny na naszej stronie konkursowej: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/

Jeśli dotychczas nie spotkałyście się z naszymi produktami i metodami pozwalającymi na walkę z infekcją kataralną u dzieci, dzięki którym można zapobiec wielu powikłaniom, to koniecznie odwiedźcie naszą stronę lub dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/KatarekAspirator/ Jesteśmy tam dla Was codziennie!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym konkursie, bo wiemy, że 3 proste kroki czasami mogą doprowadzić do pozytywnej rewolucji.

Marka Katarek dba o noski wszystkich maluchów dzięki gamie dostępnych na rynku produktów przeznaczonych do toalety nosa: aspiratorowi, soli fizjologicznej i maści nawilżającej z prebiotykiem. Produkty dedykowane są wszystkim dzieciom z uwzględnieniem tych najmłodszych. Katarek nie tylko oferuje produkty, które pozwalają najskuteczniej walczyć z infekcją, ale również o przekazywanie wiedzy. Dlatego specjaliści marki opracowali Metodę 3 Kroków, która polecana jest przez 74% lekarzy i neonatologów.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: