X-Fly – mały wózek o wielkich możliwościach

Materiał partnera 
X-Fly – mały wózek o wielkich możliwościach

X-Fly to ultra lekki, kompaktowy i sprytny wózek, który zachwyca swoją funkcjonalnością. Jest komfortowy zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Świetnie się sprawdzi w roli drugiego wózka (po gondoli), zarówno w miejskich okolicznościach, jak i w plenerach - podczas bliższych i dalszych podróży. To solidny, ale poręczny model, który zda egzamin w różnych sytuacjach. Jaki jest X-Fly? Poznaj go bliżej.

Ultra lekki

X-Fly to najlżejszy ze wszystkich modeli X-Lander. Waży zaledwie 6,5 kg. Jest przy tym sprytny i poręczny - składa się szybko w małą paczuszkę, którą za pomocą dołączonego paska można nosić na ramieniu. To jego największy atut, ale niech jego wymiary nikogo nie zmylą! Nawet w tak małym kompakcie nie ma bowiem miejsca na kompromisy. X-Fly po rozłożeniu naprawdę zaskakuje.

 

Wygodny dziecka

Po rozłożeniu wózek prezentuje się doskonale. Jest pełnowymiarowy, obszerny i solidny. Od innych modeli dostępnych na rynku wyróżnia go bardzo duża, rozsuwana  budka osłaniająca przed wiatrem, słońcem i deszczem oraz obszerne siedzisko. Po podniesieniu podnóżka i rozłożeniu oparcia na płasko powstaje duża powierzchnia do spania, dlatego X-Fly umożliwia małemu odkrywcy spokojny sen, niezależnie od pogody czy warunków otoczenia.

Ekstremalnie zwrotny

X-Fly to wózek miejski, który świetnie sobie radzi na nierównościach w terenie. Można wręcz odnieść wrażenie, że prowadzi się sam. Jest zwinny i ekstremalnie zwrotny. To zasługa zarówno systemu amortyzacji kół, jak i tego, że wszystkie koła są łożyskowane.

X-Fly jest doskonałym wózkiem spacerowym dla małych piechurów, którzy stawiają pierwsze samodzielne kroki, ale czasem potrzebują wsparcia. Sprawdzi się również w przypadku dzieci młodszych (już siedzących), ale i dużo starszych (jest stabilny nawet z 20-kilogramowym obciążeniem).

Oznacza to, że X-Fly świetnie sprawdzi się w roli drugiego wózka dla maluchów (po gondoli) i będzie służył do końca „okresu wózkowego”. To zdecydowanie wyróżnia go spośród tej klasy kompaktowych wózków.

Kompaktowy wózek na każda podróż

X-Fly to idealny wybór dla aktywnych rodzin. Zarówno tych, które lubią piesze wędrówki, samochodowe wyprawy w plener czy podróże samolotem. Rodzice z pewnością docenią, że wózek w prosty i szybki sposób składa się w niewielką paczuszkę, którą można zarzucić na ramię za pomocą dołączonego paska. To bardzo ułatwia jego przenoszenie czy przewożenie - tak w samolocie, autobusie, pociągu, jak i w bagażniku samochodu.

Dodatkowym atutem jest to, że X-Fly ma możliwość montażu fotelika samochodowego. To sprawia, że ten model X-Landera, ultralekka spacerówka 2w1, jest fantastycznym kompanem podczas rodzinnych wypraw. To rozwiązanie idealne – dba o komfort podróżujących rodziców oraz dziecka.

Kup online, wypróbuj w domu

X-Fly można kupić online. To dobry pomysł, zwłaszcza że wysyłka jest darmowa. Możliwość zamówienia wózka do domu oznacza, że nie trzeba jeździć z dzieckiem od sklepu do sklepu w poszukiwaniu optymalnego modelu, a przyjrzeć mu się z bliska w domu. Tam, bez nerwowego pośpiechu, na spokojnie, można wypróbować X-Fly razem z maluchem. Jeśli wybór nie będzie satysfakcjonujący, wózek można odesłać – opcja zwrotu również jest darmowa.

Dodatki

W zestawie z wózkiem dostępna jest moskitiera, którą można opakować cały wózek, chroniąc dziecko przed insektami.

Tak, jak wózki wysokiej jakości, X-Fly ma rączkę ze skóry ekologicznej, dzięki czemu nie tylko lepiej wygląda, ale w odróżnieniu od „gąbkowych” uchwytów jest bardziej higieniczna.

W zestawie znajdziesz też torbę X-BAG Lite oraz pasek na ramię do przenoszenia wózka.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę X-Fly. Możesz też poznać wózek bliżej, biorąc udział w naszym teście X-Fly.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: