Dla starszaka, średniaka i malucha – zabawki Nattou na każdym etapie rozwoju Twojego maleństwa

Dla starszaka, średniaka i malucha – zabawki Nattou na każdym etapie rozwoju Twojego maleństwa

 Ostatnia modyfikacja: 26/08/2018 , artykuł powstał: 14/05/2018

Znana z produktów projektowanych w zgodzie z najnowszymi badaniami nad rozwojem najmłodszych marka Nattou posiada bogate portfolio produktów. Rodzic znajdzie w ofercie firmy zabawki, które nie tylko staną się ukochanymi towarzyszami zabaw, snu i podróży, ale także będą stymulowały rozwój dziecka. Warto poznać te szczególne produkty, które odpowiednio dobrane będą mogły towarzyszyć dziecku od pierwszych dni życia aż po czas, gdy nasz Szkrab będzie, stanowiąc dumę rodziców, chodził przedszkola. A zatem przyjrzyjmy się temu jak marka Nattou rozumie swoją misję, jaką jest wspieranie rozwoju dziecka na każdym jego etapie.

Przyjaciel wiosny, uśmiech radosny

Wszyscy znamy i potrafimy zanucić  ten utwór Urszuli: „Konik z drzewa koń na biegunach...” śpiewała wokalistka. Jednak obecnie zabawki na biegunach dostępne są w bardzo wielu ciekawych i kochanych przez dzieci formach, nie tylko tradycyjnych koników, ale i innych zwierzaków.

Zupełnie wyjątkowe, bardzo przyjacielskie, miłe i zachęcające do wspólnej zabawy są zabawki na biegunach marki Nattou. Przeznaczone dla dzieci od 10 do 36 miesiąca życia zabawki zachwycają przemyślanym designem, a do tego są łatwe w utrzymaniu w czystości, wykonane z wysokiej jakości materiału i w pełni bezpieczne. Zabawki posiadają siodełko i pas, którym możemy przypiąć malucha sprawiając, że wesoła zabawa będzie zawsze beztroska.

Zwierzaki na biegunach dostępne są w trzech seriach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Rodzic, i oczywiście maluch, mogą wybierać miedzy uroczą, dziewczęcą, utrzymaną w odcieniach różu i jasnych szarości serią Nina, Jade & Lili, ciemniejszą, bardziej zdecydowaną w kolorystyce w której dominują granaty i chłodne odcienie niebieskiego serią Alex & Bibou oraz bardzo modową skupioną na szarościach i pastelowych odcieniach mięty serią Loulou, Lea & Hippolyte.

 

reklama

W pierwszej z wymienionych serii, w której dominują róże, znajdują się dwa pluszaki na biegunach. A są to: wesoły, magiczny Jednorożec Jade i uroczy i słodki Króliczek o imieniu Nina. W drugiej serii utrzymanej w tradycyjnie przypisywanej chłopcom tonacji kolorystycznej znajdziemy także dwie zabawki na biegunach. Przeczący stereotypom i w ogóle nie uparty osiołek Alex i przyjacielski Królik Bibou. Ostatnia seria zawiera także dwie zabaweczki na biegunach: milusiński Lampart Lea oraz miła i przyjazna panda Loulou.

Warto w kwestii wyboru zabawki na biegunach dla dziecka postawić na sprawdzoną markę, która proponując niestandardowe formy rozwija wyobraźnie dziecka. W końcu po co jeździć na zwykłym koniku, gdy można mieć za towarzysza zabaw lamparta a nawet jednorożca!

Mata na miarę małych odkrywców

Dzieci to mali odkrywcy, którzy poznają świat dookoła wszystkimi zmysłami. Warto im w tym pomagać, a świetną do tego celu zabawką jest mata edukacyjna. Na rynku jest ogromny wybór tego typu mat. Marka Nattou oferuje jednak maty wyróżniające się jakością wykonania, designem i wieloma różnego rodzaju atrakcjami, które działają na wszystkie zmysły naszego maluszka przyspieszając jego rozwój i naukę. Marka Nattou poleca w szczególności maty z trzech wymienionych już powyżej serii.

W każdej z nich znajdują się dwie maty, jedna klasyczna – płaska i druga przeznaczona dla mniejszych dzieci, posiadająca specjalne zabezpieczenia po bokach zapobiegające przeturlaniu się dziecka poza obszar maty.  Trzy tonacje kolorystyczne, to znaczy: róż i szarość, granat i błękit oraz szarość i mięta pozwalają dobrać zabawkę do wystroju pokoiku dziecięcego jak i do naszego gustu.

reklama

Maty dla młodszych dzieci posiadają 20 różnych elementów stymulujących rozwój dziecka. Z czego mata zawiera: 6 elementów rozwijających słuch, 7 elementów rozwijających motorykę oraz 7 rozwijających koordynację wzrokowo ruchową. Mata wyposażona jest w takie elementy jak: szeleszczący materiał, lusterko, sprężynka, grzechotka, piłeczka na sznurku do ciągnięcia oraz piszczałkę.

Mata dla starszych dzieci jest  bardzo miękka i wygodna. Mata będzie stanowiła własny mini plac zabaw dla dziecka. Została tak zaprojektowana, aby rozwijać  zmysły Szkraba i jego ruchy. Szeleszczące elementy, lusterka oraz grzechotki wzbudzą zainteresowanie każdego dziecka.

Przyjaciel maleństwa z głębi oceanu

Gdy wiemy już, że rodzina się powiększy i czekamy na ten radosny moment zaczyna się wielkie planowanie. Pierwsze śpiochy, pierwszy kocyk, no i pierwsza zabawka. I tu warto poznać wyniki badań naukowych, które potwierdzają, że zabawa ośmiorniczką ma świetny wpływ na najmłodsze dzieci, w tym szczególnie polecana jest wcześniakom.

„Jak to?”, zapytacie być może. Maskotka to maskotka i dlaczego akurat te mają być szczególnie korzystne dla rozwoju dzieci? Badania naukowe potwierdzają, że tulenie i bawienie się ośmiorniczką wyjątkowo maluszka uspokaja i wycisza. A to dlatego, że macki ośmiorniczki przypominają dziecku pępowinę  i tuląc się do nich, chwytając je dziecko uspokaja się, gdyż czuje się wtedy jak w miejscu w pełni bezpiecznym, czyli w brzuchu mamy.

reklama

Organizacja Zdrowia szacuje, że na świecie rocznie rodzi się około 15 milionów wcześniaków, to więcej niż jedno na dziesięcioro dzieci. Badania prowadzone w Danii i później także w brytyjskim Poole dowiodły, że wcześniaki, które miały za towarzysza ośmiorniczkę szybciej dochodziły do sił i zdrowia, miały lepsze wyniki badań, regularniejszy rytm serca, spokojniejszy oddech, co przyczynia się do lepszego natlenienia krwi i polepszenia ogólnego stanu wcześniaka. Dowiedziono też, że dzieci, które tulą ośmiorniczkę rzadziej chwytają elementy inkubatora czyli minimalizuje się w ten sposób ryzyko, że zakłócą jego działanie.

Ośmiorniczki Nattou są dostępne w sześciu ślicznych kolorach. Można je bezpiecznie uprać w pralce w temperaturze 30 stopni. Wymiary zabawki to 23 cm.

Wybierając ośmiorniczkę jako pierwszego zabawkowego towarzysza Twojego szkraba masz pewność, że dajesz mu to co dla niego najlepsze i pozwalasz, by bez stresu i niepokoju poznawał świat.

Projektanci Nattou starają się zawsze tworzyć produkty dla naszych milusińskich, by ich kolorystyka, forma i materiał z jakiego są wykonane jak najlepiej stymulowały dziecko do rozwoju. Jest to brand z 30 letnią tradycją, i doświadczeniem z którego można czerpać i na którym można polegać.

Ocena: 0 z 5. Ocen: 0

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:

Zobacz także

„Niech się wypłacze...”, czyli „crying down”

„Niech się wypłacze...”, czyli „crying down”

„Niech się wypłacze...” - zdarzało się Wam słyszeć taką radę? „Nie biegnij na pierwsze kwęknięcie...   Więcej

Bezpiecznie na czworaka

Bezpiecznie na czworaka

Raczkowanie to ważna umiejętność dziecka, która otwiera przed nim nowe horyzonty: nareszcie może się samo...   Więcej

Zabawy z niemowlakiem - pomysłów nigdy dość

Zabawy z niemowlakiem - pomysłów nigdy dość

 To mama i tata są dla niemowlęcia najwspanialszymi „zabawkami”. Dlatego warto sobie czasem uświadomić,...   Więcej

Jak dogadać się z maluszkiem... - trudne początki

Jak dogadać się z maluszkiem... - trudne początki

Niewiele jest w dorosłym życiu wydarzeń równie stresujących jak narodziny dziecka. Zwłaszcza tego...   Więcej

Kryzys ósmego miesiąca

Kryzys ósmego miesiąca

Twój malec ma już 8 miesięcy.  Okres ten często nazywany jest „kryzysem 8 miesiąca życia”. i trwa przez...   Więcej

Jak i co słyszy niemowlę

Jak i co słyszy niemowlę

Podobnie jak sposób widzenia noworodka jest dla nas niezwykły, tak samo jego słuch funkcjonuje według...   Więcej

reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta