Zabawki, które inspirują dzieci i dorosłych, teraz w atrakcyjnych cenach

Materiał partnera 
Zabawki, które inspirują dzieci i dorosłych, teraz w atrakcyjnych cenach

Mówi się, że w każdym dorosłym drzemie ukryte dziecko - być może właśnie dlatego tak chętnie korzystamy z okazji, by bawić się z maluchami. Zachęcają do tego nie tylko okoliczności, ale i zabawki – kolorowe i miłe dla oka, pełne niesamowitych rozwiązań. Często są tak przemyślane, że nie tylko trafiają w potrzeby i odpowiadają zainteresowaniom malucha, ale i towarzyszą mu przez lata, nie tylko bawiąc, ale i ucząc. Trudno się dziwić, że czasem są atrakcyjne także dla dorosłych, którzy dają się ponieśc zabawie i na moment znów stają się dziećmi - dokładnie jak Ala i Tomek, bohaterowie filmiku:

Jeśli Was także zaintrygowały zabawki z animacji, spieszymy z wyjaśnieniami, że w odcinku gościnnie wystąpili:

Bright Starts Plac Zabaw Fikająca Małpka z Piłeczkami

Bright Starts Plac Zabaw Fikająca Małpka z Piłeczkami, który można używać na co najmniej pięć różnych sposobów, w zależności od wieku malucha. Plac zabaw po prostu rośnie wraz z dzieckiem!

Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Wesołe Lwiątko InGeunity

Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Wesołe Lwiątko InGeunity z aż 5 trybami prędkości. Urządzenie jest ciche, a melodyjki i odgłosy natury uspokajają niemowlaczka oraz ułatwiają mu zasypianie. Gdy maluch nie śpi, jego uwagę zajmują zabawki zawieszone na demontowanym pałąku, rozwijają jego wyobraźnię i zaciekawiają światem.

 

Dumel Discovery Froggy Party

Dumel Discovery Froggy Party to wesoła żabka, która każdego zachęci do ruchu. Dzięki aż 50 poleceniom dzieci nigdy nie wiedzą, co zaraz je czeka – czy wcielą się w giganty, króli, a może przedzierających się przez dżunglę dzielnych odkrywców. Nie wiedzą także, kiedy zamilknie muzyka i będą musiały szybko stanąć na listku. Ci, którym się to uda, otrzymają punkt. Kto zbierze ich najwięcej, wygrywa.

 

Dumel Discovery Odkrywczy Domek

Dumel Discovery Odkrywczy Domek to edukacyjna zabawka interakcyjna, która spodoba się maluchom już od pierwszego roku życia. Kolorowy domek jest pełen niespodzianek, dźwięków, rymowanek i elementów. Z jego pomocą szkrab nauczy się, jakie przedmioty znajdują się w poszczególnych częściach mieszkania i do czego służą, a także jak zachować się w codziennych sytuacjach. Zabawka nie tylko umożliwia poznawanie świata i rozwija zdolności dziecka, ale także sprawia wiele radości. Aż chce się bawić w dom.

Mamy dla Was niespodziankę!

Jeśli szukacie fantastycznych zabawek dla dzieci, zajrzyjcie do sklepu al.to. Mamy dla Was niespodziankę - kupon rabatowy na powyżej opisane produkty!

Kod „ZNAJOMI” jest ważny do 21.12.2017 pozwoli on na: obniżenie ceny produktów, darmową dostawę oraz w przypadku Bright Stars Plac Zabaw Fikająca Małpka z Piłeczkami oraz Bright Starts Huśtawka Hybrydowa Wesołe Lwiątko InGeunity - gratis gryzak Bright Starts.

Inne huśtawki dostępne są >>tutaj<<

Pozostałe zabawki marki Dumel znajdziesz >>tutaj<<

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: