reklama
BABY ZDRÓJ w trosce o zdrowie twojego maleństwa
materiał partnera (*)

BABY ZDRÓJ w trosce o zdrowie twojego maleństwa

Woda stanowi ok. 60% masy ciała człowieka, jednak jej zawartość ulega zmianom w różnych okresach życia. U 24-tygodniowego płodu woda stanowi 88,6% a u noworodka ok. 75% masy ciała. Zapotrzebowanie kobiet ciężarnych na wodę wynosi co najmniej 3l dziennie.

Prawidłowe nawodnienie pozwala wyeliminować nieprzyjemne dolegliwości związane z ciążą, takie jak poranne nudności i wymioty, zaparcia, suchość skóry, czy infekcje dróg moczowych. Dlatego tak istotna w życiu człowieka jest woda i ogromne znaczenie ma jej jakość.

Woda źródlana BABY ZDRÓJ została przygotowana z troską o mamę i jej dziecko. Z medycznego punktu widzenia stanowi idealną bazę do przygotowania posiłków dla niemowląt od pierwszych dni życia, przewyższając znacznie wymagania jakościowe stawiane producentom wody.

BABY ZDRÓJ jest czerpana z jednego źródła o pierwotnej czystości i stałym składzie mikroelementów.

Nie jest pod żadnym względem modyfikowana, uszlachetniana, poddawana procesom odwróconej osmozy, czy ozonowania.

W trosce o najwyższą jakość, woda BABY ZDRÓJ jest badana każdego dnia przed rozlewem w opakowania jednostkowe. Regularnie zlecane są również badania zewnętrznemu akredytowanemu laboratorium.

Warto zauważyć, że dzięki minimalnej ilości składników mineralnych – 216,22 mg/l – woda BABY ZDRÓJ nie podrażnia delikatnej śluzówki żołądka i jest absolutnie bezpieczna dla organizmu mamy i dziecka.

Zgodnie z zaleceniami opublikowanymi w rekomendacji „Ginekologia Polska”, zapotrzebowanie kobiet ciężarnych w wodę wynosi co najmniej 3 litry dziennie.

Podczas karmienia piersią dobowe zapotrzebowanie na wodę wzrasta nawet o 650-800ml w stosunku do okresu sprzed porodu, aby laktacja mogła przebiegać w sposób prawidłowy.

Weź udział w konkursie

Woda źródlana Baby Zdrój to produkt dedykowany kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Jest idealna  do przygotowywania posiłków dla niemowląt od pierwszych dni życia. Jeśli chcesz wygrać rodzinny pakiet wody Baby Zdrój weź udział w konkursie!

BABY ZDRÓJ… w trosce o nowe życie

Woda BABY ZDRÓJ posiada pozytywną opinię Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (nr. opinii 113/DKJ/2014).

reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta

reklama