Yoomi – dla rodziców od rodziców, czyli pomysłowe podgrzewanie mleka

Materiał partnera 
Yoomi – dla rodziców od rodziców, czyli pomysłowe podgrzewanie mleka

Opieka nad noworodkiem czy niemowlakiem to niemałe wyzwania dla rodziców. Całodobowa gotowość do działania może być męcząca. Nic więc dziwnego, że opiekunowie sięgają po rozwiązania, które ułatwią im chociażby karmienie czy pielęgnację maluszka. Jednym z nich jest zestaw Yoomi z rewolucyjnym systemem podgrzewania pokarmu.

Praktyczność zastosowania

Tradycyjne przygotowanie mleka w butelce wiąże się z kontrolą temperatury. Zbyt gorące mleko nie tylko traci wiele cennych składników odżywczych, ale może powodować oparzenia jamy ustnej i przewodu pokarmowego dziecka. Z kolei w przypadku zbyt niskiej temperatury istnieje ryzyko odrzucenia butli przez malca lub problemów z całkowitym rozpuszczeniem się mieszanki mleka modyfikowanego.

Pomysłowy podgrzewacz Yoomi oszczędza rodzicom kłopotów z mierzeniem czy kontrolą temperatury pokarmu. Mleko nie będzie ani za zimne, ani za ciepłe. Podczas karmienia płyn jest na bieżąco podgrzewany, gdy przepływa przez specjalne kanaliki na powierzchni podgrzewacza. Wytworzone ciepło o stałej temperaturze od 32-34 stopni Celsjusza pozwala na 1 godzinne karmienie. Bez pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Yoomi zostało stworzone przez rodziców, którzy chcieli w bezpieczny i zarazem prosty sposób ułatwić sobie karmienie najmłodszych. Podgrzewacz zawiera mieszankę roztworu soli, która jest od lat stosowana w alpejskich podgrzewaczach do rąk. Bez szkodliwych baterii czy elementów elektronicznych. Wspomniany roztwór jest nietoksyczny. Dla komfortu i spokoju zarówno malców, jak i rodziców, dodano do niego barwnik spożywczy o niebieskim kolorze oraz gorzki składnik Bitrex, który w przypadku jakichkolwiek wycieków zniechęci malca do dalszego jedzenia.

Prostota użycia

Jedno kliknięcie wystarczy, aby pogrzewacz już po 30 sekundach zaczął wytwarzać ciepło potrzebne do podgrzania płynu. Po 60 sekundach urządzenie zyskuje pełną moc. Nie trzeba wykonywać skomplikowanych czynności. Proste wciśnięcie pomarańczowego przycisku wystarcza, aby zainicjować proces podgrzewania.

Ładowanie bez użycia kabla

Współcześnie większość osób kojarzy ładowanie z urządzeniami elektrycznymi i podłączaniem ich do sieci za pomocą kabla. Podgrzewacza Yoomi jest wyjątkowy, ponieważ jego ładowanie nie wymaga żadnych wspomnianych wyżej rzeczy.  

Wystarczy półgodzinne gotowanie podgrzewacza we wrzątku, aby produkt nie tylko został naładowany, ale przy okazji wysterylizowany. Dla wygody można skorzystać ze sterylizatora parowego, który również świetnie sprawdzi się do tego zadania. Jeśli rodzice śpieszą się i nie mają czasu, wystarczy że użyją kapsuły i metody szybkiego ładowania w kuchence mikrofalowej. W zaledwie 60-80 sekund otrzymają podgrzewacz, który po ostudzeniu jest gotowy do działania. Każde ładowanie podgrzewacza wystarcza na jedno karmienie, a on sam może zostać wykorzystany ponad 300 razy.

Ekspresowa pomoc w nagłych wypadkach

Zestaw Yoomi to coś świeżego i wyjątkowego w dziedzinie karmienia najmłodszych. Uniwersalne zastosowanie butelki z podgrzewaczem to zbawienie w trakcie podróży, na spacerach czy podczas nocnego karmienia. Rodzice nie muszą zabierać ze sobą termosu z gorącą wodą. Co więcej butelka może zostać użyta bez podgrzewacza. Można wlać do niej soczek czy ulubioną herbatkę. Antykolkowy smoczek o 6 otworach wentylacyjnych chroni przez wystąpieniem bólów brzuszka, a szczelne zamknięcie pozwala zachować suchość i czystość.

Dla chłopczyka, dla dziewczynki

Koniec z nudnymi i oklepanymi kolorami dla maluszków. Szeroka gama kolorystyczna kołnierzy pozwala na dopasowanie ulubionego koloru do ubranek dziecka czy wózka. Energetyczny pomarańczowy odcień a może żywa, zielona barwa? Dla rodziców ceniących klasykę również coś się znajdzie. Zawsze modne i popularne pastele są także dostępne. Delikatny róż dla dziewczynki, a może błękit dla chłopca?

Zestawy Yoomi pozwalają na stworzenie unikatowego produktu do karmienia, który jest nie tylko praktyczny, ale świetnie wygląda. Cztery szybkości przepływu smoczków dają elastyczność oraz komfort w wyborze. Dla wcześniaków przygotowano nawet specjalnie smoczki dopasowane przepływem do ich wieku. Bogata oferta pozwala również wybrać butelkę o 140 lub 240 ml pojemności w różnych wariantach kolorystycznych.

Jeśli chcesz wypróbować zestaw do karmienia marki Yoomi, zgłoś sie do naszego testu.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: