reklama
Tommee Tippee Ultra – nowoczesna butelka dla niemowląt uwielbiana przez mamy
materiał partnera (*)

Tommee Tippee Ultra – nowoczesna butelka dla niemowląt uwielbiana przez mamy

Nowa butelka Tommee Tippee Ultra łączy w sobie 3 zalety: kształt smoczka jak-pierś, redukuje powstawanie pęcherzyków powietrza i zapewnia prawidłowe przyssanie. Aż 85% zapytanych mam przyznało, że jest to najlepsza butelka, jakiej kiedykolwiek używały.*

Wygodne karmienie: butelką przypominająca pierś

Butelka do karmienia Ultra od Tommee Tippee została zaprojektowana tak, aby jak najbardziej przypominać prawdziwą pierś. Ma naturalny kształt, a elastyczny, silikonowy smoczek porusza się we wszystkich kierunkach. Dzięki temu butelka imituje pracę kobiecej piersi, co pomaga dziecku w wygodnym ułożeniu ust i ssaniu. Ułatwia także naprzemienne karmienie piersią i z butelki.

Redukcja połykanego powietrza, czyli butelka na kolki

Smoczek w nowej butelce Tommee Tippee jest specjalnie wyprofilowany oraz posiada strefę uszczelniającą. Jego unikalna budowa:

  • ułatwia dopasowanie do ust dziecka (wyprofilowany smoczek pozwala dziecku na szczelne przyssanie się) oraz zapobiega kapaniu mleka i ulewaniu,
  • smoczek pod kątem powoduje, że jest on zawsze wypełniony mlekiem,
  • zmniejsza przyjmowanie powietrza, co pomaga wyeliminować bolesne kolki.

Butelka Ultra: ułatwienie karmienia i komfortowy przepływ mleka

Smoczek w butelce Ultra jest ustawiony pod kątem, dzięki czemu umożliwia karmienie maluszka w bardzie pionowej pozycji. Dzięki wygodnemu ułożeniu, mleko przepływa do smoczka równomiernie aż do końca karmienia, nie pieni się i nie powoduje krztuszenia.

Butelka do karmienia o ergonomicznym kształcie

Butelka Tommee Tippee Ultra ma specjalny ergonomiczny kształt, który ułatwia trzymanie i wygodne ułożenie butelki. Starsze niemowlęta i dzieci z łatwością utrzymają ją samodzielnie. Dodatkowo jest ona zrobiona z bezpiecznych materiałów (tworzywo butelki nie zawiera BPA) i jest zgodna z normą EN 14350.

Więcej na temat karmienia z butelki Ultra na www.tommeetippee.pl/ultra

*W niezależnym badaniu 108 mam z Wielkiej Brytanii, z tych, które wyraziły preferencję, 85% się zgodziło

reklama

Niezbędniki w dziale niemowlęta