Moje najwiekszę szczęście - konkurs fotograficzny!

Na świecie pojawia się mały człowiek i natychmiast staje się centrum uwagi. Te malutkie łapeczki, słodkie stópki, tyci nosek. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż obserwowanie maleństwa, kiedy śpi, przeciąga się, słodko ziewa lub rozdaje pierwsze uśmiechy. Jesteśmy pewni, że masz uwiecznione takie chwile - podziel się nimi i weź udział w dzisiejszym konkursie.

Pokaż nam swoje niemowlę i zaklęte w fotografii momenty pełne miłości i wzruszeń. Jak wygląda Twoje największe szczęście? Do wygrania fantastyczne, niezwykle stylowe i praktyczne nagrody.

Czekamy na JEDNO zdjęcie, do którego masz prawa autorskie.
Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB.
Dopuszczalny format – JPG, PNG
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej

Czas nadsyłania zgłoszeń: 10.05-16.05.2018r.
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2018 r.
Regulamin

Do wygrania:

5 zestawów Suavinex - butelka, smoczek, klips | Haute Couture 2018

Nagroda

Zestaw Suavinex - butelka, smoczek, klips | Haute Couture 2018 składa się z butelki 270 ml, smoczka uspokajającego dla dziecka w wieku 0-4 m oraz ozdobnej klamerki.

Butelka nadaje się dla dzieci od dnia narodzin 0m+. Smoczek w butelce jest trójprzepływowy (3P) - szybkość wypływu płynu można regulować poprzez zmianę ustawienia butelki względem noska dziecka. Smoczek ma kształt okrągły i posiada system antykolkowy (specjalny wentyl). Wykonany został z silikonu, nie przejmuje zapachów, smaków i barwników z pożywienia.

Materiał butelki: poliamid, który wygląda jak szkło. Uwaga! Nie należy sterylizować butelek Suavinex Couture w kuchence mikrofalowej.

Smoczek dla niemowląt oddnia narodzin do około 4 miesiąca życia posiada końcówkę fizjologiczną (prostą), silikonową.

Klips posiada wymiary około: 4,5 cm x 3,5 cm. Powinien być czyszczony łagodnymi środkami z pomocą miękkiej szmatki. Nie powinno się dopuszczać do kontaktu produktu z substancjami mogącymi rozpuścić warstwę farby, jak np. niektóre mocniej działające kremy.

Wszystkie smoczki Suavinex posiadają rekomendację Hiszpańskiego Towarzystwa Dentystyki Dziecięcej (SEOP) oraz Stowarzyszenia Włoskich Specjalistów Ortodontów (A.S.I.O.).
Produkty są wolne od BPA. Wyprodukowane w Europie (Hiszpania).

Zestaw idealnie nadaje się na wyjątkowy prezent dla dziecka ze względu na eleganckie opakowanie, a także wysoką jakość produktów.

Dlaczego warto?

  • praktyczny zestaw dla noworodka
  • wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały
  • 0% BPA
  • posiada rekomendację Hiszpańskiego Towarzystwa Dentystyki Dziecięcej

Nagrody otrzymują:

1. Patrycja Niezgoda
2. Beata Kondoł
3. Joanna Mazurek
4. Sylwia Czajkowska
5. Angelika Królik

Serdecznie gratulujemy!