Kiedy śmieje się moje dziecko, śmieje się cały świat!

Kochani, wiemy, że uwielbiacie termofory z pestek wiśni firmy Medi Partners, ale dzisiaj poznajcie markę w zupełnie nowej odsłonie i produkty, które pokochają wasze maluszki. Mamy przygotowane dla Was aż 21 nagród!

Co należy zrobić?

Wiecie, że kiedy śmieje się dziecko, to śmieje się cały świat?! Dzieci potrafią się cieszyć ze wszystkiego i jest to fantastyczne i wzruszające. Prosimy prześlijcie nam zdjęcie, na którym Wasz maluszek jest uśmiechnięty od ucha do ucha i pełen radości życia. 

Czekamy na JEDNO zdjęcie, do którego masz prawa autorskie.
Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB.
Dopuszczalny format – JPG, PNG
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej

Poduszka podróżna Rogal

Zabezpiecza kręgosłup dziecka w czasie podróży lub na spacerze. Miękkie i antyalergiczne wypełnienie amortyzuje wstrząsy. Bawełna i Minky  posiadają certyfikaty: Oeko-Tex” standard 100, Bezpieczny dla dziecka oraz Bezpieczny dla niemowląt. Wymiary poduszki: około 22cm x 28cm.

Metkowiec

Mięciutkie Minky, kolorowe tasiemki i delikatne wypełnienie zachęcają dziecko do zabawy. Metkowiec wyprodukowany jest z najlepszych jakościowo materiałów, posiadających certyfikaty: „Oeko-Tex” standard 100, Bezpieczny dla dziecka oraz Bezpieczny dla niemowląt. Zabawka jest oferowana w rozmiarze 15cm x 19cm.


Kostka sensoryczna

Kostka sensoryczna jest tym wszystkim co interesuje najmniejsze dzieci – kolorową barwą, dźwiękiem, miękkością, przytulanką. Oferowana w rozmiarze 11cm x 11cm (sześcian) jest wyprodukowana  z najlepszych jakościowo materiałów, posiadających certyfikaty: „Oeko-Tex” standard 100, Bezpieczny dla dziecka oraz Bezpieczny dla niemowląt

Czas nadsyłania zgłoszeń: 11 - 18 maja 2017r.
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2017r.

Regulamin

Do wygrania:

7 kostek sensorycznych
7rogali - poduszek podróżnych
7 metkowców

Czeka na Was, aż 21 nagród!!!

ERROR: Content Element with uid "23382" and type "formhandler_pi1" has no rendering definition!

$(document).foundation({ topbar: { custom_back_text: true, back_text: 'wróć' } }); var Lato300 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 300 }); var Lato400 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 400 }); var Lato700 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 700 }); var Modak = new FontFaceObserver("Modak"); Promise.all([ Lato300.load(), Lato400.load(), Lato700.load(), Modak.load() ]).then(function() { document.documentElement.className += " fonts-loaded"; }); $.cookieBar(); setTimeout("$('.tresc-strony').css('min-height', function(){return $('.prawa-kolumna').height()+200;});", 300); });