W jaki sposób stymulujecie rozwój swojego dziecka? Zabawy pełne radości!

Rodzice wiedzą, jak ważne jest stymulowanie rozwoju dziecka, dlatego czytają poradniki, radzą się ekspertów, ale i kupują odpowiednie książeczki, pomocne gadżety i akcesoria, no i zabawki. Tymczasem okazuje się, że by wspierać prawidłowy rozwój malucha niezbędne są nie tyle pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne, co zainteresowanie i uwaga rodziców. Czy wiesz, że zabawa z dzieckiem to nie tyko miła forma spędzania wolnego czasu, ale i inwestycja w rozwój malucha?

Weź udział w konkursie

Opisz krótko Waszą ulubioną zabawę z maluchem. Im więcej towarzyszy jej śmiechu, tym lepiej!

Nagrody

Trzy najweselsze zabawy nagrodzimy fantastycznymi gadżetami od Nattou. Dodatkowo każdy ze Zwycięzców otrzyma uroczą zawieszkę na smoczek.

Marka Nattou to brand z tradycjami. Obecna na rynku od niemal 30 lat, oferuje szeroki wybór zabawek i innych produktów  dla najmłodszych. Projektanci Nattou mają doświadczenie w tworzeniu produktów dla dzieci, które towarzyszą im od pierwszych dni życia. Na podstawie badań prowadzonych przez Nattou, wzory, kolorystyka i kształty zabawek i akcesoriów, dobierane są tak, aby stale wzbudzać zainteresowanie najmłodszych.

Nagroda 1.

Nattou Gaston & Cyril Mini karuzela. Mini muzyczna karuzela o rozmiarze 38 cm. Posiada jedną melodyjkę. Idealnie uspokaja.

Nagroda 2.

Nattou Gaston & Cyril Pies Cyril maxi zabawka. Piesek Cyril do fotelika samochodowego ma 35 cm, grzechotkę i piszczące elementy. Umili każdą podróż.

Nagroda 3.

Nattou Gaston & Cyril Pies Cyril przytulanka doudou. Przytulanka piesek Cyril, która jest jednocześnie kukiełką. Wymiary: 25 cm.

Nagroda dodatkowa

Nattou Gaston & Cyril Koń Gaston zawieszka na smoczek. Wykonana z naturalnych i delikatnych materiałów. Urocza i wyjątkowo poręczna.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 15.05-21.05.2018r.
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2018r.

REGULAMIN

Nattou posiada bogate portfolio produktów. Rodzic znajdzie w ofercie firmy zabawki, które nie tylko staną się ukochanymi towarzyszami zabaw, snu i podróży, ale także będą stymulowały rozwój dziecka. Nattou to zabawki dla wszystkich dzieci - dla starszaka, średniaka i malucha.

Nagrody otrzymują:

1. Anna Strzała
2. Ewelina Pikula
3. Oliwia Buksińska

Serdecznie gratulujemy!