Maluchy kochają wodę - konkurs

Maluchy uwielbiają wodę - w wannie, kałuży, w morzu czy w jeziorze. I super! Doskonale przecież wiemy, ile radości daje chlapanie wodą, przelewanie jej, rozpryskiwanie wokół. Woda to ocean możliwości!

Jeśli Twoje dziecko jest małym wilkiem morskim, syrenką lub po prostu kocha wszystko, co związane z wodą, koniecznie weź udział w dzisiejszym konkursie i wygraj fantastyczną grę z rekinami, batyskafami i morską głębią w tle.

Konkurs

Pokaż nam, jak Twoje dziecko się bawi wodą: podczas spaceru - w kałuży, w czasie wakacji - w jeziorze czy w trakcie wieczornej kąpieli - w wannie. Czekamy na fantastyczne, radosne zdjęcie małego wilka morskiego!

Czekamy na JEDNO zdjęcie, do którego masz prawa autorskie.
Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB.
Dopuszczalny format – JPG, PNG

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Nagroda

Nagrodzimy 2 prace. Zwycięzcy otrzymają gry: Rekin i Batyskaf od GRANNA.

Nagrody otrzymują:

1. Edyta Frontczak
2. Dorota Kroszka

Serdecznie gratulujemy!

BATYSKAF

Daj się porwać podwodnej przygodzie! Podróżuj z nami batyskafem i pstrykaj zdjęcia najciekawszym zwierzakom! Jeśli zaryzykujesz i zejdziesz głęboko pod wodę, jest szansa, że uchwycisz niezwykle rzadkie i fascynujące okazy. Ten z Was, kto stworzy najlepszą kolekcję fotografii i zdobędzie najwięcej pereł, wygra rozgrywkę.

Gra uczy dobrego planowania i ćwiczy umiejętność szacowania ryzyka.  Batyskaf to gra, która zwyciężyła IV edycję konkursu „Wymyśl grę, zostań autorem Granny”.

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 7-99 lat
Czas gry: 30 minut

Autorzy: Paweł Nowak-Reitz Ilustracje: illutype

REKIN

Szybka gra gwarantująca niesamowite emocje. Twoim celem jest pomóc małym rybkom umknąć złym drapieżnikom. Wygrywasz, jeśli jako pierwszy dotrzesz jedną ze swoich rybek na rafę lub jako jedyny pozostaniesz w grze.

Piękne grafiki przyciągną do stołu graczy w każdym wieku i pozwolą Wam na moment przenieść się do niesamowitej podwodnej krainy.

Zasady Rekina są proste i szybkie do wytłumaczenia – idealnie skrojone na potrzeby młodego odbiorcy.

Poziom trudności gry możecie też dowolnie zwiększać dobierając większe drapieżniki lub decydując się na konfrontację aż z czterema grubymi rybami.

Czy uda mi się przemknąć i jeszcze uratować tę rybkę? Czy przeciwnik wykorzysta okazję i skieruje rekina właśnie w moją stronę? Za którą rybką można by się schować, by potem jednym susem ją wyprzedzić i dopłynąć jako pierwszy na rafę? Przed Wami pełna emocji i nagłych zwrotów akcji podróż przez ocean.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 17.05-23.05.2018r.
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2018r.

Regulamin