Popatrz jak się pięknie bawię! - konkurs

Czy wiesz, że dzieci, które jako niemowlęta oglądały kontrastowe obrazki, lepiej radzą sobie w szkole?
A mata baby senses została zaprojektowana tak, aby stymulować różne zmysły Twojej pociechy. Duże wzory i kontrastowe kolory przyciągają uwagę maluszka i pobudzają jego główkę do skupiania uwagi.

Dzięki atrakcyjnym zabawkom zawieszonym na pałąkach Twój mały geniusz rozwija również swoje zdolności motoryczne i manualne. Grzechotki, piszczki i dzwoneczki znajdujące się wewnątrz zabawek zachęcają malucha, aby po nie sięgać i poruszać nimi.

Nie uwierzysz też z jakim zainteresowaniem Twój szkrab będzie się wpatrywał w kontrastowe wzory! Kiedy skończy 3 miesiące zamień książeczkę na tę z kontrastowymi obrazkami i większą ilością kolorów. Książeczki doczepiane są za pomocą rzepu, dlatego w każdej chwili możesz je dać Twojemu maluszkowi do zabawy.

Wraz z matą w komplecie znajdują się:

  • odpinane pałąki
  • 3 kontrastowe zabawki (wewnątrz nich grzechotka, piszczek i dzwoneczek)
  • innowacyjna, odpinana ścianka z dwiema kontrastowymi książeczkami, przypinanymi na rzep.

Więcej szczegółów na temat maty znajdziesz na stronie

Chcesz wygrać matę edukacyjną dla maluszka?

Pokaż nam jak twoje dziecko pięknie się bawi lub jak Ty bawisz się z nim. Czekamy na fantastyczne zdjęcie bardzo zajętego zabawą maluszka!

Czekamy na JEDNO zdjęcie, do którego masz prawa autorskie.
Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB.
Dopuszczalny format – JPG, PNG
Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej

Czas nadsyłania zgłoszeń: 17 - 23 maja 2017r.
Ogłoszenie wyników: 1 czerwca 2017r.

Regulamin

 

ERROR: Content Element with uid "23414" and type "formhandler_pi1" has no rendering definition!

$(document).foundation({ topbar: { custom_back_text: true, back_text: 'wróć' } }); var Lato300 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 300 }); var Lato400 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 400 }); var Lato700 = new FontFaceObserver("Lato", { weight: 700 }); var Modak = new FontFaceObserver("Modak"); Promise.all([ Lato300.load(), Lato400.load(), Lato700.load(), Modak.load() ]).then(function() { document.documentElement.className += " fonts-loaded"; }); $.cookieBar(); setTimeout("$('.tresc-strony').css('min-height', function(){return $('.prawa-kolumna').height()+200;});", 300); });