Urządzenie odpowiadające potrzebom dużej rodziny – pojemna chłodziarko-zamrażarka

Urządzenie odpowiadające potrzebom dużej rodziny – pojemna chłodziarko-zamrażarka

materiał partnera (*)

Jaki model wybrać, żeby wszystko nareszcie się zmieściło? Pięć posiłków dziennie. Dla Ciebie, męża i dzieci. Do tego mnóstwo warzyw i owoców. Tylko gdzie to wszystko zmieścić? Duża rodzina potrzebuje pojemnej chłodziarko-zamrażarki. Zobacz, czym charakteryzuje się model french door i dokonaj właściwego wyboru.

Sezamie otwórz się

Lodówki typu french door to ogromna pojemność połączona z funkcjonalnością. Jak wyglądają? Urządzenia dzielą się na dwudrzwiową część chłodniczą, która w środku nie posiada żadnej przegrody oraz wysuwaną zamrażarkę. Takie rozwiązanie pozwala na przechowanie ogromnej ilości produktów w usystematyzowany sposób. Problemu nie będzie stanowić również gotowy obiad np. w naczyniu żaroodpornym, który można po wystudzeniu, położyć na szerokiej półce części chłodniczej.

Przedłużenie świeżości

Co daje nam duża pojemność, gdy zakupione produkty będą tracić swoją przydatność do spożycia? Wybrane modele posiadają specjalne szuflady, które pozwalają przechowywać produkty nawet do 7 dni dłużej. Przykładowo, marka Liebherr w modelu CBNes 6256 umieściła dwie szuflady z systemem BioFresh. Są one gwarancją świeżości - w temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce. Dzięki temu można robić zakupy np. raz na tydzień. To wspaniała oszczędność czasu i pieniędzy.

Energetyczna moc

Duże urządzenia kojarzą się z ogromnym zużyciem energii, a co za tym idzie wysokimi rachunkami za prąd. Nic bardziej mylnego. Najnowsze chłodziarko-zamrażarki typu french door posiadają klasę energetyczną A++. Okazuje się, że ogromna pojemność może być połączona z energetyczną wydajnością.

Zapomnij o ograniczeniach i wybierz dla swojej rodziny chłodziarko-zamrażarkę typu french door. To inwestycja, która się opłaca.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: