reklama
Dyson w trosce o komfort naszych pociech
materiał partnera (*)

Dyson w trosce o komfort naszych pociech

Rodzice to grupa, która nieustannie poszukuje rozwiązań ułatwiających codzienne czynności.  W końcu dobrze mieć trochę czasu dla siebie. Dlatego zapewne docenicie urządzenia, które są trwałe, użyteczne, oraz dbają o wygodę i zdrowie całej rodziny.

Żadnych wymiennych worków i filtrów. Żadnych dodatkowych kosztów. 

Wszystko zaczęło się od frustracji Jamesa Dysona, który uznał, że korzystanie z ciężkich, przewodowych odkurzaczy, w których „co chwilę” trzeba wymieniać worki, jest bardzo uciążliwe. I tak powstał pierwszy bezworkowy odkurzacz. 

Bezprzewodowy, bezworkowy odkurzacz V6 Total Clean wyposażono w cyfrowy silnik. Doskonale poradzi sobie zarówno z odkurzeniem domu, od dywanu aż po sufit, jak i mniejszych przestrzeni, np. samochodu. Dla naszej wygody jest wyposażony  w trzy elektroszczotki zaprojektowane do różnych typów podłoża, w tym specjalna szczotkę, która potrafi usunąć nawet głęboko osadzony brud z dywanów. Sami wiecie, że przy dzieciach dokładne odkurzenie wszystkich okruszków jest nie lada wyzwaniem. Teraz będzie szybciej i prościej.  

Odkurzacz V6 Total Clean firmy Dyson ma jeszcze jedną zaletę którą doceni każda mama. Waży tylko 2,3 kilograma, ale jednocześnie jest stabilny i  łatwo się nim manewruje na każdej płaszczyźnie.

Rodzice małych alergików chwalą zastosowany w urządzeniu system wydajnej filtracji wydmuchiwanego powietrza, który usuwa cząsteczki tak małe, jak 0,3 mikrona, w tym: alergeny. W efekcie wydmuchiwane powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy. Mamy zatem pewność, że nasze pociechy nie są narażone na wdychanie kurzu i roztoczy.  

No i najważniejsze po odkurzaniu wystarczy opróżnić i wymyć pojemnik. Nie ponosisz dodatkowych kosztów, na przykład zakupu worków czy filtrów. Jednym słowem łatwo, lekko, przyjemnie a przede wszystkim zdrowo.

Nawilża powietrze, eliminuje bakterie i jest bezpieczny dla dzieci.

Nietuzinkową technologię zastosowano także w nawilżaczach powietrza Dyson. Nowy nawilżacz powietrza AM 10 pozwoli utrzymać optymalną wilgotność powietrza w domu przez cały rok. Specjalny transformator rozbija wodę poddaną uprzednio działaniu światła UV na mikrocząsteczki. Dzięki temu zabijane jest 99,9% bakterii. Ponadto, nawilżacz mierzy temperaturę i wilgotność powietrza.

Jedno naciśnięcie pilota i jednokrotne napełnienie pojemnika na wodę wystarczy nawet na 18 godzin działania. Idealnie sprawdzi się podczas upałów, kiedy potrzebujemy schłodzić pomieszczenie i  równie dobrze zimą, kiedy potrzebujemy zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza. 

Ustawiając nawilżacz w pokoju naszych dzieci zyskasz pewność, że odpowiednio nawilżasz powietrze, jednocześnie nie rozprzestrzeniając grzybów, czy drobnoustrojów. Twoje dziecko będzie spać zdrowo i spokojnie. A nawet jeśli obudzi się wcześniej i wyjdzie z łóżeczka nie zrobi sobie krzywdy, ponieważ nawilżacz AM10 nie posiada on żadnych ostrych elementów, które mogą być niebezpieczne dla maluszka.

reklama