Huśtawka Hybrydowa Sahara, dlaczego warto ją mieć?!

Huśtawka Hybrydowa Sahara, dlaczego warto ją mieć?!

materiał partnera (*)

Huśtawki mają w sobie coś kojącego i radosnego. Kojarzą się z dzieciństwem, dobrym czasem i świetną zabawą. Kochają je dzieci, doceniają rodzice. Huśtawki są super!

Dziś bawić się na huśtawce, i to w domowym zaciszu, mogą nawet niemowlaki, a oferta skierowana do najmłodszych użytkowników jest naprawdę imponująca. Można wybierać i przebierać, dostosowując huśtawkę do swoich oczekiwań i potrzeb. Trzeba jednak pamiętać, by zabawka spełniała pewne standardy – zarówno te wyznaczane przez maluszki i rodziców, jak i względy bezpieczeństwa. Krótko mówiąc warto kupić taką, która jest atrakcyjna, innowacyjna i bezpieczna, czyli wyjątkowa.

Huśtawka Hybrydowa Sahara

Taką wyjątkową, niebanalną huśtawką jest hybrydowa Sahara. Mogą z niej korzystać dzieciaki niemal od pierwszych chwil życia.

Zalety Sahary dostrzegą zarówno maluchy, jak i rodzice. Dla dziecka to piękna, miła dla oka (i ucha) huśtawka, a także zapowiedź ekscytującej zabawy. Rodzic, oprócz uroku (i obietnicy wolnej chwili na złapanie oddechu) dostrzeże jeszcze kilka innych, przyziemnych walorów, takich jak wygoda i komfort użytkowania, względy ekonomiczne czy bezpieczeństwa. 

Dlaczego huśtawka hybrydowa Sahara jest wyjątkowa?

Posiada wiele ciekawych funkcji

Sahara posiada wiele ciekawych funkcji. Najważniejsze z nich to: 5 prędkości huśtania, 8 melodii i 3 dźwięki natury. Te opcje dają wiele radości i możliwości: melodie cieszą, dźwięki natury koją, a zmienna prędkość zapewnia ekscytującą zabawę. Do wyboru, do koloru, zgodnie z potrzebą chwili! Koniec z nudą i monotonią! 


Huśtawka jest bezpieczna


Nad bezpieczeństwem podczas zabawy czuwają nie tylko dwa pluszowe słoniki, ale i regulowane 5-punktowe pasy i blokada bujania. Pamiętajmy, że huśtawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 kg do 9 kg.

Zastosowano w niej technologię hybrydową

Sahara z Ingenuity to huśtawka, w której wykorzystano unikalną technologię hybrydową. Nowy napęd hybrydowy wykorzystuje siły magnetyczne zamiast standardowych silników stosowanych w innych huśtawkach. To pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z baterii (wystarczają na 3 razy dłużej).


Jest wygodna i komfortowa w użytkowaniu


Huśtawka jest wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Przede wszystkim jest cicha i wytrzymała – nie ma tarcia elementów w napędzie, co gwarantuje technologia hybrydowa. Jest łatwa do złożenia i przechowywania. Nie bez znaczenia jest to, że w każdej chwili w prosty sposób można zdemontować pałąk, na którym są zawieszki, a i poprawić zagłówek – przypinany za pomocą rzepa. Udogodnieniem jest także funkcja wibracji i ustawienie czasowe melodii.

Więcej informacji o huśtawce Sahara znajdziesz: www.ingenuity.com.pl/produkty/sahara1.html

Ocena: 5 z 5. Ocen: 3

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama