Przygotuj się do sezonu letniego z Bebetto, czyli wózek na dalekie spacery

Przygotuj się do sezonu letniego z Bebetto, czyli wózek na dalekie spacery

materiał partnera (*)

Wraz z pojawieniem się pierwszych oznak wiosny, coraz chętniej chodzimy na dalsze spacery. Lekki i funkcjonalny wózek będzie w tym wypadku niezastąpionym towarzyszem podróży.

Podczas wiosennych spacerów trzeba chronić dziecko zarówno przed spoceniem się, jak i jego przewianiem. Dlatego też warto zwrócić uwagę na wózki wyposażone w odkrywane siatki wentylacyjne, pozwalające na szybkie odprowadzenie ciepłego powietrza.

Ciekawą funkcją stosowaną w wybranych modelach Bebetto jest także regulacja wentylacji na spodzie gondoli, która doskonale sprawdza się w ciepłe dni. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na budkę o szerokim zakresie regulacji, pozwalającą osłonić dziecko przed zimnym wiatrem.


Wózek na nierówne ścieżki?

W sezonie wiosenno-letnim coraz chętniej spacerujemy np. po łąkach czy leśnych ścieżkach. Stosowane w wózkach Bebetto systemy SAS i DMS odpowiadają za pochłanianie wstrząsów oraz zapamiętywanie położenia koła po jego oderwaniu od podłoża. Dodatkowym atutem są też regulowane boczne amortyzatory, zapewniające komfort dla dziecka podczas jazdy na nierównych dróżkach oraz precyzyjne sterowanie na utwardzanych nawierzchniach.

Przydatne akcesoria

Pokrowiec przeciwdeszczowy to niezastąpiony element podczas nagłej ulewy. Natomiast uchwyt na butelkę pozwoli mieć przy sobie ulubiony napój podczas długich spacerów. Takie akcesoria są standardowo dodawane do wózków Bebetto.

Lekki i praktyczny wózek

Tito S-Line łączy w sobie wszystkie opisane powyżej funkcje, a jednocześnie jest w stanie naprawdę zachwycić swoim designem. Pikowana eko-skóra łączy się tutaj z tapicerką w ciekawej kolorystyce. Lekki stelaż, który jest niezwykle łatwy w składaniu i rozkładaniu – to duży atut tego modelu.

Wszystko to sprawia, że wózek świetnie się prezentuje, a jednocześnie można go wygodnie spakować do bagażnika samochodu i wybrać się z dzieckiem w dalszą podróż.

Więcej informacji o wózkach Bebetto znajdziesz na stronie www. bebetto.eu

Ocena: 5 z 5. Ocen: 1

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama