reklama
materiał partnera (*)

Truskawkowe połączenia śniadaniowe, takie że Łooo!

Kochamy lato, letnie smaki i zapachy. Zatem znajdźmy sposób, aby dobrze zaczynać każdy letni dzień. Zagwarantuje to śniadanie w letnim, truskawkowym stylu. A jak truskawki to tylko z Łowiczem, który z okazji lata przygotował nowe, przepyszne, wyśmienite i doskonałe dżemy z letnimi owocami takimi, że Łooo! – Truskawkę z Rabarbarem, Truskawkę z Agrestem i Truskawkę z Czerwoną Porzeczką. Spróbuj ich, daj się uwieść i weź udział w naszym smakowitym, letnim konkursie!

Królowa truskawka

Myśląc o lecie, myślimy o wyjątkowych smakach, o intensywnych aromatach i o owocach, dojrzewających w pełnym słońcu. Większość z nas je uwielbia, a niekwestionowaną królową lata z pewnością jest truskawka. Smakowita, pachnąca, apetycznie kusząca, nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Nie ma więc niczego lepszego w letnie poranki, niż śniadanie pełne truskawkowego smaku i aromatu.

Apetyczne towarzystwo

Aby sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności, spróbujmy połączenia truskawek z innymi letnimi smakami – przepyszne są z rabarbarem, wyśmienite z agrestem  i doskonałe z czerwoną porzeczką. Nie ma znaczenia czy będą to francuskie tosty, czy orkiszowe naleśniki, a może chrupiące musli. Z dodatkiem letnich nowości od Łowicza z pewnością każde śniadanie będzie wyjątkowe i przyjemnie zaskakujące. Sprawdźmy zatem, jak smakują wszystkie trzy nowe smaki limitowanej edycji dżemów od Łowicza!

Wyśmienity Dżem Łowicz Truskawka z Agrestem

Co może się wydarzyć, jeśli połączymy słodko-cierpki agrest z kuszącą truskawką? Na pewno samo najlepsze, czyli letnie śniadanie prosto od Łowicza. Sprawmy sobie przyjemność i przygotujmy naleśniki z nadzieniem truskawkowo-agrestowym. Wspomnienie tego wyjątkowego dżemowego duetu i fantastyczny nastrój pozostaną z nami przez cały dzień.

Doskonały Dżem Łowicz Truskawka z Czerwoną porzeczką

To propozycja dla amatorów odważnego łączenia smaków. Kwaskowata czerwona porzeczka i pachnąca słońcem truskawka to gwarancja rozpoczęcia dnia śniadaniem, które przyniesie dużo radości i pozytywnej energii. Spróbujmy truskawkowo-porzeczkowego smaku z kaszą manną – z pewnością, dzięki temu połączeniu, odkryjemy jej bardziej interesującą wersję.

Przepyszny Dżem Łowicz Truskawka z Rabarbarem

Bardzo charakterystyczny, kwaśny smak rabarbaru i apetyczny różowy kolor tworzą z pachnącą truskawką przepyszną, wybuchową mieszankę smaków. To perfekcyjny śniadaniowy duet, zamknięty w niskosłodzonym dżemie od Łowicza. Delektujmy się jego smakiem i aromatem, dodając go np. do tostów lub musli.

reklama