materiał partnera (*)

Premia dla rodzica

Często mówi się: drogie dzieci i faktycznie. Przeciętnie utrzymanie dziecka do 18. roku życia kosztuje od 176 do 190 tys. złotych. Najpierw ciąża, potem pieluchy, słoiczki, ubrania, wakacje, szkolna wyprawka itd. Zresztą jako rodzice doskonale sobie zdajecie sprawę, że miesięczne wydatki na malucha mogą przyprawić o zawrót głowy. Warto mieć kontrolę nad budżetem. Jednym z pomysłów jest założenie konta. Tylko czy to nie oznacza kolejnych kosztów?

Jeśli szukacie banku, który oferuje coś więcej niż standardowe podejścia do klienta, macie dosyć dodatkowych opłat i chcielibyście wreszcie dostać jakiś bonus, to mamy dla was rozwiązanie!

Wystarczą 4 proste kroki, żebyście stali się posiadaczami Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas. To bank, który rozumie rodziców i ich brak czasu. Dlatego całą procedurę możecie przeprowadzić online. Złożyć wniosek, potwierdzić go, podpisać umowę i… dostać świetny bonus!

Jakie profity daje Konto Optymalne?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową do konta
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce
  • 0 zł za wypłaty za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance
  • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach
  • 0 zł za powiadomienia SMS (autoryzujące)

I oferuje 2% zwrotu (max. 300 zł) za transakcje kartą debetową (do 25 zł miesięcznie) przez 12 miesięcy.

A dodatkowo? Możecie wziąć udział w promocji „Premia dla rodzica”. Wystarczy, że się zarejestrujecie na www.premiadlarodzica.pl i złożycie wniosek poprzez link dostępny w przycisku „Otwórz konto” lub za pośrednictwem linka umieszczonego w potwierdzeniu rejestracji w promocji, podacie takie same dane jak do kontaktu w Banku i w zamian za aktywne korzystanie z konta w lipcu 2017*, otrzymacie kod o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro w dziale dziecko.

Czyli podliczmy korzyści


W wielu bankach koszt prowadzenia konta to około 7 zł, podobna kwota jest za obsługę karty debetowej. Wy zaoszczędzicie w sumie 14 zł miesięcznie, czyli 168 zł rocznie.

Tyle kasy to już fajna sukienka, wyjście do spa, czy nawet bilety w tanich liniach lotniczych na rodzinną podróż. Ostatnio można było w czerwcu za podobną kwotę wybrać się we troje (z dzieckiem do 2 lat) do Włoch.

A ponieważ za granicą będziecie mieli przy sobie kartę debetową wystarczy, że zlokalizujecie bankomaty grupy BNP Paribas oraz należące do Global Alliance, żeby móc wypłacać pieniądze bez prowizji. W wielu bankach najczęściej pobierane jest 3% od wypłacanej kwoty. To oznacza, że przy wypłacie 100 euro oszczędzacie 12,6 zł i zostają wam drobne na pizzę i lody.

Czy to się opłaca? Decyzję pozostawiamy Wam. Przeczytajcie, jak wygląda pełna oferta, sprawdźcie warunki dodatkowej promocji na www.premiadlarodzica.pl.

Promocja rozpoczyna się w Dniu Matki, czyli od 26 maja 2017 roku. Przewidziana jest dla 1000 pierwszych klientów. Mogą z niej skorzystać osoby, które nie są klientami Banku oraz w ciągu 6 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji nie były posiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Czy już wiecie na co wydacie dodatkowe 100 zł?

*Warunkiem otrzymania karty podarunkowej w formie kodu jest aktywne korzystanie z konta tj. dokonanie wpływów w wys. min. 1000 zł oraz transakcji bezgotówkowych w kwocie min. 300 zł

reklama