Webinar z Justyną Markowską o diecie, nawykach i dobrej formie

Webinar z Justyną Markowską o diecie, nawykach i dobrej formie

"Czy wiesz, że diety nie działają. Tylko 3% osób, które schudnie utrzyma swoją nową wagę przez pięć lat. Skutecznie odchudzanie odbywa się poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz zmianę swojego podejścia do odżywiania." - mówi psychodietetyczka Justyna Markowska

Jeśli od dłuższego czasu borykasz się z boczkami, fałdkami, oponkami i nie wiesz, jak wrócić do formy to nasz webinar jest dla Ciebie idealny.

28.04.2016 o godzinie 20:00  zapraszamy Cię na webinar  "Wróć do formy po porodzie".

Justyna Markowska  (Fabryka Zdrowia) jest psychodietetyczką, fantastycznym fachowcem, pełną świetnej energii kobietą a niebawem zostanie mamą. Ma ujmujący sposób bycia i mnóstwo celnych porad. Doskonale sobie zdaje sprawę, jak niewiele czasu posiadają mamy i jak jest on cenny. 

Mam ogromną przyjemność prowadzić webinar z Justyną i wiem, że wiedza, którą się dzieli pomoże Ci zrobić pierwszy krok do zmiany myślenia na temat odżywiania. Może się okazać, że powrót do formy jest dużo łatwiejszy niż Ci się wydaje. I, że wreszcie możesz zacząć działać!

Jesteś gotowa na zmianę?

reklama

28.04.2016 o godzinie 20:00  zapraszamy Cię na webinar  "Wróć do formy po porodzie".

Link do webinaru dostaniesz na maila.
Bez względu na to, czy urodziłaś niedawno, czy jakiś czas temu- jeżeli ważne jest dla Ciebie zdrowie, dobre samopoczucie i chcesz zrozumieć swoje ciało -  spotkaj się z nami. Po webinarze zapraszamy do zadawania pytań na forum. Na żywo. A dodatkowo wszystkie uczestniczki naszego spotkania  otrzymają materiały z poradami i przykładowym jadłospisem. 

28.04.2016 roku od godziny 20:00  pozwól sobie na zmianę.

Jeśli chcesz  żebym przypomniała Ci o spotkaniu - zapisz się za pomocą formularza.

Twój mail będzie wykorzystany jedynie w związku z webinarem:)

pozdrawiam serdecznie

Ania Ślusarczyk
(aniaslu)

Ocena: 5 z 5. Ocen: 1

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: