Pracownik działu sprzedaży reklam

BabyBoom.pl w związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem oglądalności oraz kolejnymi wyzwaniami poszukuje osób na stanowisko:

[Warszawa] Specjalista ds. sprzedaży pow. reklamowej w serwisach BB

Kogo szukamy i czego oczekujemy?
• min. rocznego doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży mediów online ze szczególnym naciskiem na branżę parentingową albo kobiecą ( ***ewentualnie osobę, która nie ma doświadczenia, ale ma ogromny zapał do nauki i wysoki poziom energii)
• znajomości rynku i orientacji w produktach z kategorii: mama, dziecko, dom
• znajomości pakietu MS Office (Excel, PP)
• umiejętności negocjacyjnych
• umiejętności pracy w zespole
• samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy
• kreatywności, przebojowości, komunikatywności oraz skuteczności

Dodatkowym atutem będą:

• podstawowa znajomość Google Analytics
• umiejętność obsługi stron w social mediach (szczególne Facebook)
• podstawowe umiejętności z zakresu copywritingu
• zainteresowanie reklamą oraz marketingiem internetowym

Jakie zadania będą do wykonania:
• sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Grupy www.babyboom.pl i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• rozwijanie współpracy i opieka nad przyznaną pulą klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów
• planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii reklamowych
• tworzenie ofert handlowych z uwzględnieniem możliwości i potrzeb Klienta
• uczestnictwo oraz reprezentacja firmy podczas konferencji prasowych

Co oferujemy?
• Zatrudnienie w systemie prowizyjnym (podstawa + prowizja)
• Dobre warunki pracy i możliwości rozwoju
• Bardzo przyjazną atmosferę pracy
• Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
• Darmowe i pyszne lunche firmowe
• Wyjazdy integracyjne do najpiękniejszych zakątków ukochanych Włoch

www.babyboom.pl to miejsce dla Ciebie? Koniecznie prześlij nam swoje CV

Wyślij swoje CV

Twoje dane
Twoje CV
Zgoda