Back to school – konkurs z 5.10.15.

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Wiemy, że zbliża się koniec wakacji. Co zrobić, żeby "back to school" kojarzył się z przyjemnością? Weź udział w konkursie i z powrotu do szkoły zrób początek modowej przygody! 

W sklepach 5.10.15. znajdziesz fantastyczne ubrania na rozpoczęcie szkoły. Koniec z nudnymi zestawami!

Sięgnij po klasyczne stylizacje w nowoczesnym wydaniu. Zamiast białej bluzki i granatowej spódniczki postaw na koszulową sukienkę w paski z wiązaniem na biodrach. Twoja córka będzie zachwycona wyglądając minimalistycznie i młodzieżowo.

Jeśli twój syn kocha elegancję, to doceni nową linię swetrów zapinanych na guziki. Nadal hitem są klasyczne białe i niebieskie koszule, do których można dobrać krawat lub muszkę.

A jeśli w waszej szkole rozpoczęcie roku nadal ma się kojarzyć z wakacyjnym luzem, to dla dziewczynek znajdziecie różnokolorowe ubrania.

W tym sezonie królują turkus i róż oraz nadruki: słodkie koty i polskie napisy. Linia sportowa dla chłopców to zestawienie stonowanej kolorystyki ze zdecydowanymi kolorami niebieskim i czerwonym. I jak?

Rozpoczęcie roku może być ekscytujące? W 5.10.15. nie mamy żadnych wątpliwości! A co powiesz na konkurs z ulubioną marką najmłodszych?

Weź udział w konkursie: Back to school z 5.10.15.

Co musisz zrobić? Najfajniejszą rzecz pod słońcem. Zaproś do zabawy swoje dziecko! Wejdźcie na stronę sklepu online 5.10.15. i z najnowszej kolekcji Back to school wybierzcie idealny zestaw na rozpoczęcie roku. Wyślijcie linki do wybranych ciuchów i napiszcie, dlaczego właśnie one zdobyły wasze serce. Konkurs dedykujemy zarówno przedszkolakom, jak i dzieciom, które już chodzą do szkoły!

Co jest nagrodą w konkursie?

Karta podarunkowa o wartości 100zł (do zrealizowania w sklepach stacjonarnych).  Trzy karty czekają na szczęśliwców, którzy będą mogli rozpocząć rok szkolny w modnym i dobrym stylu. Powodzenia!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.08-30.08.2019r. 

Ogłoszenie wyników: 05.09.2019r. 
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Milena Kozioł
2. Weronika Małys
3. Joanna Iwachów

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: