Dzień z życia staraczki - konkurs

Dzień z życia staraczki - konkurs

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżejJeśli starasz się o dziecko, z pewnością masz w głowie szczegółowy plan działań. Włączyłaś aktywność fizyczną i racjonalną dietę, masz za sobą wachlarz badań profilaktycznych, a i wybrałaś ginekologa.

Czy pamiętasz o optymalnej suplementacji, która w naturalny sposób troszczy się o Twoje zdrowie, przygotowuje Twój organizm na pojawienie się małego człowieka, a i zwiększa szanse na zapłodnienie? Warto sięgnąć po Fertinea - zestaw płodności, który powstał z myślą o kobietach takich jak Ty.

Przeczytaj artykuł, dlaczego warto sięgnąć po specjalistyczny zestaw wspomagający płodność. Co zawiera, dlaczego jest złożony z kilku preparatów i jak należy go stosować. Dowiesz się również, jak uzyskać bezpłatną konsultację u specjalisty.

Weź udział w konkursie „Dzień z życia staraczki”

Jeśli starasz się o to, by zostać mamą i dzielnie przygotowujesz się do tego doniosłego wydarzenia, koniecznie weź udział w konkursie „Dzień z życia staraczki”. Opowiedz nam, jak przygotowujesz się do zajścia w ciążę.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej
Czas nadsyłania zgłoszeń:
01.02.2017 - 02.03.2017
Ogłoszenie wyników: 09.03.2017

Regulamin

Nagrody

Spośród nadesłanych prac wybierzemy 3 najciekawsze opisy – każdy nagrodzimy zestawem suplementów diety Fertinea dla kobiet starających się o dziecko, a wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie otrzymają 10% zniżki na zakup zestawu.

Nagrody otrzymują:

1. Patrycja Zalewska
2. Aleksandra Ulanowska
3. Sylwia Kociuba

Serdecznie gratulujemy!

 

Fertinea zawiera naturalne składniki wspierające płodność. Zestaw tworzą 4 produkty, w których znajdują się 22 starannie dobrane składniki - ich skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami i jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne dla kobiet starających się o dziecko.

W zestawie pacjentki znajdą między innymi kwas foliowy w dawce 0,4 mg, witaminę D3 w dawce dziennej 4000 IU, owoc niepokalanka mnisiego i kwasy DHA z alg morskich.

Fertinea to nowa jakość oczekiwania na upragnione potomstwo.

Ocena: 4.5 z 5. Ocen: 10

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: