reklama
Idealna torba dla mamy? To możliwe!Konkurs

Idealna torba dla mamy? To możliwe!Konkurs

Będziesz mama albo już nią jesteś? Pamiętaj, że wybór torby dla mamy jest ważny dla Ciebie, bo będzie Ci towarzyszyć w wielu sytuacjach!

Szukając torby dla siebie zwracaj uwagę na to aby była bardzo funkcjonalna i żeby pasowała do Ciebie, bo będziesz ją nosić codziennie. Ale jak to połączyć?

Okazuje się, że można zrobić modne i super funkcjonalne torby dla mam, które nie zdradzają,  że w środku skrywają pieluchy, chusteczki czy butelkę na mleko. Niedawno na rynku polskim pojawiły się torby i plecaki dla mam marki JOISSY. Ich torby są naprawdę stylowe, a przy tym mają świetne funkcjonalności, które docenisz podczas wyjść z dzieckiem.  

Kierując się swoim stylem, na pewno wybierzesz coś w ich ofercie. JOISSY to torby dla kobiet które są mamami. Spokojnie wykorzystasz je podczas spędzania czasu z dzieckiem ale również wychodząc na zakupy, czy spotkanie z przyjaciółką.

Torby są zorganizowane i funkcjonalne, bo jak inaczej nazwać to, że każdy model ma zaczepy do wózka, kieszeń termoizolacyjną oraz ilość kieszeni w torbie nawet 11!  Także bez problemu zapakujesz w nie wszystko to, co jest Ci niezbędne podczas zakupów lub spaceru, ale mając taki egzemplarz nie powstydzisz się pójść z nią do kina, czy kawiarni i wtedy nikt nawet nie pomyśli, że na co dzień jesteś mamą na 24 – godzinnym etacie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę cech idealnej torby dla mamy, na które powinnaś zwrócić uwagę, wybierając torbę dla siebie.  Jednak dzisiaj najbardziej nas interesuje, która torba dla mamy z JOISSY podoba Ci się najbardziej i dlaczego? 

A poniżej krótki spis podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej torby dla mamy!

  • zaczepy do wózka, przekonasz się, że to niezbędne podczas wyjść i spacerów, ważne aby można było dopasować zaczepy do rączki wózka, inaczej torba ciągle zsuwa się z rączki wózka
  • dodatkowe funkcjonalnościnp. kieszeń wodoodporna, kieszeń na przekąski, kieszeń na smartphona, połączenie dwóch funkcji: plecaka i torby w jednym
  • mata do przewijania przyda się przy nagłych wypadkach przewijania, ale możesz też używać jako maty do siedzenia podczas spacerów
  • rozmiar i materiał, materiał najlepiej wodoodporny i łatwy czyszczeniu, a  rozmiar dobrze gdyby pomieścił wszystko co niezbędne oraz tablet lub małego laptopa

Weź udział w konkursie!

Napisz, którą torbę dla mamy JOISSY chciałabyś wygrać i dlaczego?
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3, które nagrodzimy fantastycznymi torbami!

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 20.09-03.10.2017r.
Ogłoszenie wyników: 10.10.2017r.

Regulamin

Nagrody otrzymują:

1. Paulina Terlecka
2. Justyna Świtaj-Trocha    
3. Emilia Ciborowska

Serdecznie gratulujemy!

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina