Jak sobie radzisz ze smogiem? Konkurs z FAKRO

Jak sobie radzisz ze smogiem? Konkurs z FAKRO

Od kilku sezonów jesienno-zimowych głośnym tematem jest smog. Choć na rynku pojawia się coraz więcej produktów pozwalających na walkę z nim, sposobów na to, by się przed nim chronić, wciąż jest niewiele. Do najczęstszych wciąż podobno należy… pozostawanie w domu. Prawda jednak jest taka, że nawet jeśli zdecydowalibyśmy się na zamknięcie w domowym zaciszu, to co z wietrzeniem pomieszczeń, które jest wskazane, by zachować odpowiednią cyrkulację powietrza? Przecież wówczas szkodliwy smog i tak przedostawałby się do naszych mieszkań. Co zatem robić?

Z pomocą przychodzą innowacyjne produkty antysmogowe FAKRO z rodziny cleanAir. W jej skład wchodzą między innymi montowane na oknie ramki filtrujące posiadające specjalną membranę RESPILON AIR®.

Ramka antysmogowa cleanAir FAKRO

Ramka zbudowana jest z profili aluminiowych, w których szczelnie zamontowana jest membrana z nanowłókien RESPILON AIR®. Ramka posiada uczelkę zapewniającą dodatkową szczelność między produktem filtrującym a ościeżnicą okna. Dzięki specjalnym zaczepom możemy ją łatwo i bezinwazyjnie umieścić na ościeżnicy okna. Ramka posiada także specjalny chwyt ułatwiający jej montaż i demontaż.

Ramka filtrująca stanowi skuteczną ochronę także przed owadami czy uciążliwymi insektami oraz pyłem i kurzem. Ramka filtrująca dostosowana jest do większości okien fasadowych dostępnych na rynku.

Jeśli chcesz, by jedna z nich znalazła się w Twoim posiadaniu, weź udział w konkursie.

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać

  • opisz  lub pokaż za pomocą obrazu (zdjęcie, rysunek), jak dbasz o jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.
  • wymień trzy substancje (poza smogiem), których nie przepuści zamontowana w produktach antysmogowych i antyalergenowych cleainAir membrana RESPILON AIR®. Podpowiedź znajdziesz w artykule.

Nagrody

Spośród zgłoszeń wybierzmy jedno, które nagrodzimy ramką o wartości ok. 500 zł. Przygotowaliśmy także trzy nagrody pocieszenia w postaci wesołych maskotek i zestawu gadżetów FAKRO.

Nagrody otrzymują:
Nagroda główna:
Anna Cholewa

Nagrody pocieszenia:
1. Małgorzata Różyk-Kur
2. Anna Krempińska
3. Ewelina Rokosz

Serdecznie Gratulujemy!

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 12-26.02.2018r.
Ogłoszenie wyników: 01.03.2018r.

REGULAMIN

Ocena: 4.8 z 5. Ocen: 5

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina