Konkurs- A najlepsze w byciu mamą jest...

Konkurs- A najlepsze w byciu mamą jest...

Poczucie odpowiedzialności za to maleństwo. Niepewność, czy sobie poradzisz. Radość, kiedy wszystko się układa. Wzruszenie, kiedy patrzy na ciebie z ufnością. Ogromne pokłady miłości - każdego dnia.

Oczywiście  nieprzespane noce i cudowne poranki, kiedy przytulasz do siebie swoje maleństwo. Śmiech i łzy. Znasz to? No pewnie! Przecież jesteś Mamą. Doświadczasz tych wszystkich emocji i chociaż czasem możesz być zmęczona, zniechęcona, czy przestraszona wiesz, że było warto, bo nie ma nic wspanialszego niż wasze wspólne chwile. 

Opowiedz nam o nich. Weź udział w konkursie:

A najlepsze w byciu mamą jest dla mnie...
Poznaj zwycięskie wypowiedzi!

Dla autorek 15 najlepszych wypowiedzi przygotowaliśmy fantastyczne nagrodę. Termofor z pestek wiśni, który uwielbiają wszystkie mamy. Niezastąpione w tak wielu przypadkach, że każdy chce je mieć.

Jedną z największych zalet termoforu z pestek wiśni jest fakt, iż można go używać w każdej pozycji gdyż dostosowuje  się do ciała. Wystarczy go nagrzać/oziębić i od razu jest gotowy do użycia. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym pestkom wiśni i odpowiednim sposobie ich suszenia, kompres nigdy się „nie zbryli” – po wyjęciu z zamrażalnika nadal zachowa swój kształt i elastyczność.

Dla młodej mamy jest idealny rozwiązaniem jako kompres przy obkurczaniu macicy lub gdy potrzebny jest okład na piersi. Ogrzany termofor pomoże ci złagodzić bóle związane z napięciem mięśniowym i reumatyczne problemy z krążeniem krwi, bolesne miesiączkowanie, dolegliwości neurologiczne oraz przyda się po masażu kręgosłupa. Ochłodzony doskonale się sprawdzi, jako kompres na siniaki, zwichnięcia, stłuczenia, bóle głowy, migrenę, ugryzienia insektów, czy kompres przy obkurczaniu się macicy lub okład na piersi.

Sama widzisz, że termofor Medipartners jest nie tylko ładny, ale przede wszystkim niesamowicie użyteczny dla całej rodziny i każda Mama powinna go mieć.

Jesteś gotowa wziąć udział w naszym konkursie? Serdecznie zapraszamy.

A najlepsze w byciu mamą jest dla mnie...

Opowiedz nam trochę o swoim macierzyństwie i jego najjaśniejszych stronach.
Na twoją historię czekamy w dniach: 25 maja 2016r. - 04 czerwca 2016r.
Wyniki ogłosimy 10 czerwca 2016r.
NAGRODA: do wygrania mamy 15 termoforów z pestek wiśni!
REGULAMIN

Ocena: 5 z 5. Ocen: 3

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: