Konkurs Alexander - Rodzinne rozgrywki planszówkowe

Konkurs Alexander - Rodzinne rozgrywki planszówkowe

Rodzinne rozgrywki planszówkowe nie tylko fantatycznie wypełniają wspólny czas, ale i niosą ze sobą coś więcej: wspierają rozwój dziecka na każdym z możliwych poziomów. To doskonała okazja do główkowania, treningu małej motoryki, ale i trudnej sztuki przegrywania. Nade wszystko jednak to fantastyczny sposób celebrowania bliskości i pielęgnowania rodzinnych więzi.

Planszówki są nie do przecenienia. Co robić, by zainteresować nimi dzieciaki? Przede wszystkim oferować im różne ciekawe tytuły. Jakie gry wybierać? Cóż - bardzo różne. Najważniejsze, by były pasjonujące, atrakcyjne i interesujące. Jeśli szukacie gier wartych uwagi, dobrze trafiliście! Poznajcie fantastyczne propozycje Alexandra. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

Składaki Drewniaki

Składaki Drewniaki – Rider to wspaniała, drewniana zabawka konstrukcyjna. Wycięte z drewna elementy pozwalają na zbudowanie trwałego pojazdu bez użycia kleju. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. Dzięki temu model po złożeniu jest mobilny i może służyć do zabawy. Komplet wyposażony został w zestaw kredek oraz naklejek, które pozwalają na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji.

Mały Konstruktor Junior

Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Bolid to ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki czemu malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję.

Kwaki Rozrabiaki

Kwaki Rozrabiaki to przystępna a jednoczenie niebanalna gra nie tylko dla najmłodszych. Ruchy na planszy wykonywane są w oparciu o kolory i kształty wyrzucone przez kostki. Gracze sami decydują o wyborze drogi, oceniając która opcja jest dla nich bardziej opłacalna. Każda rozgrywka może odbywać się przy zupełnie innej konfiguracji planszy, o której ułożeniu decydują gracze. W zabawie wcielamy się w kaczuszki, które próbują odnaleźć drogę do mamy. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do celu.

Złap Robala

Złap Robala: wciel się w rolę ptasiej mamy i złap robale w tym samym kolorze, aby nakarmić swoje małe głodomorki. Zadnie nie jest proste, ponieważ musisz skompletować trzy części robaczka, aby móc dostarczyć go do gniazda. Nietypowa mechanika gry powoduje, że jest ona prosta, ale też niebanalna. Nie wymaga od dzieci umiejętności liczenia, ale uczy segregowania i różnicowania. Wzmacnia wytrwałość i cierpliwość. Jednocześnie nie zniechęca ich, dając dodatkowe szanse i możliwości poprawienia nieudanego ruchu.

Strzał w 10

Sport&Fun – Strzał 10 to doskonała gra, w której rzucamy woreczkami do punktowanej tarczy, starając się udowodnić rywalom kto ma prawdziwie sokole oko! Rzuty na czas? Rzuty w pełnym pędzie? Rzuty pełne precyzji? Dzięki 8 wersjom zabawy można przetestować wszystkie z nich! Świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wymusza ruch, poprawiając kondycję fizyczną.

Montino 230

Montino 230 to seria zabawek kreatywnych, dzięki której zbudować możesz praktycznie każdą konstrukcję. Od zwierząt, poprzez budynki i pojazdy. Najwyższej jakości kolorowe, elastyczne rurki oraz stabilne łączniki sprawiają, że możliwości zabawy ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia. Trwałe budowle mogą służyć do innych zabaw. Do zestawu dołączony został katalog z inspiracjami, dzięki któremu dziecko może rozpocząć przygodę z konstruowaniem. Wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Potwory i Stwory

 

Potwory i Stwory to prosta gra pełna emocji, w której liczy się spostrzegawczość i refleks. Do dyspozycji mamy rozłożone na stole karty z potworami oraz 3 kostki, które wskażą kształt, kolor oraz wzór poszukiwanego stworka. Zadanie polega na jak najszybszym dopasowaniu detali i odkryciu, jakiego potwora wskazują kostki. Wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej kart.

Heksagon

Gra Heksagon to prawdziwa gimnastyka dla mózgu. Łącz ze sobą kolorowe ściany heksagonów. Im lepszą kombinację ułożysz, tym więcej punktów zgarniesz. A jeśli dobrze pokombinujesz to zgarniesz premię punkową i wyprzedzisz rywali! Dbaj jednak o to, by nie ułatwić przeciwnikom dojścia do pól specjalnych. Nie wystarczy tylko szukać jak najlepiej punktowanego ruchu dla siebie. Musisz też unikać błędów i umiejętnie wykorzystywać potknięcia rywali. Umiesz liczyć? Licz na siebie… i swoje heksagony!

Weź udział w konkursie "Rodzinne rozgrywki planszówkowe "

Jeśli gry planszowe to jedna z waszych ulubionych familijnych rozrywek, koniecznie weźcie udział w konursie. Wystarczy wypełnić formularz i napisać, w jakie gry graliście jako dzieci.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 8.  Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę - grę Alexander (opisaną wyżej).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.05.2021r. - 19.05.2021r.

Ogłoszenie wyników: 24.05.2021r.

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Justyna Witkowicz
2. Danuta Siatkowska
3. Agnieszka Skowronek
4. Agnieszka Arent
5. Urszula Kosiba
6. Monika Kalista
7. Magdalena Rostkowska
8. Zosia Jankowska

Serdecznie gratulujemy!
 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: