Konkurs. Czego ważnego nauczyłam się od mojej mamy

Mamy to najważniejsze nauczycielki życia. Którą lekcję zapamiętałaś najbardziej?

Konkurs. Czego ważnego nauczyłam się od mojej mamy

Mama pełni w życiu dziecka bardzo ważną rolę, a łącząca ich więź jest absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Mamom zawdzięczamy wiele. To one pokazują nam świat i przygotowują do odgrywania w nim różnych ról. Są najważniejszymi nauczycielkami życia. Jak myślisz - czego ważnego nauczyłaś się od swojej mamy? Zastanów się i weź udział w naszym konkursie.

Konkurs „Czego ważnego nauczyłam się od mojej mamy?”

Aby wziąć udział w konkursie, napisz nam, czego ważnego nauczyłaś się od swojej mamy. Najpiękniejsze prace nagrodzimy książkami.

Nagrody

Miejsca 1-3 nagrodzimy dwoma pozycjami. Zestaw tworzą książki Małgorzaty Rozenek-Majdan: In vitro. Rozmowy intymne” oraz „Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady”.

Miejsca 4-9 uhonorujemy książką „Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady” Małgorzaty Rozenek-Majdan.

„In vitro. Rozmowy intymne” Małgorzata Rozenek-Majdan

Czym dokładnie jest in vitro? Jak wygląda procedura? Co się dzieje z mrożonymi zarodkami? Co przeżywają pary, które przez lata nieskutecznie starają się o dziecko? A co rodzice, którzy skorzystali z tej metody leczenia niepłodności?

Trzynaście rozmów i jeden temat - in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan inicjuje dyskusje i stawia trudne pytania lekarzom, embriologom, seksuologom. O swoich przeżyciach otwarcie opowiedzą pary, które przeszły trudną drogę do szczęśliwego macierzyństwa. W książce znajdą też państwo wywiad z pierwszą Polką, która urodziła dzięki tej metodzie, a także z kobietą, która, korzystając z procedury in vitro, padła ofiarą pomyłki. Nie zabraknie głosu duchownego, tak ważnego w dyskusji o in vitro.

„Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady” Małgorzata Rozenek-Majdan

Ten poradnik to MUST HAVE wszystkich matek i ojców. Pełna praktycznych porad, konkretnych wskazówek i dodających siły słów książka. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz ze znanymi specjalistami obala mity dotyczące ciąży, które przynoszą kobietom tylko dezinformację i niepotrzebnie je straszą.

Czternaście rozmów z wybitnymi specjalistami z bardzo różnych dziedzin: z lekarzami - ginekologami-położnikami, specjalistami od niepłodności, hematologami - położną, psycholożką, dietetyczką, trenerami personalnymi, stylistką. Odpowiadają oni na trudne pytania, bo tu nie ma "niewłaściwych" tematów. Informacje naukowe i porady psychologiczne pozwalają zmierzyć się z wymagającym czasem ciąży, tematem niepłodności czy traumy po poronieniu. Szczere wyznania autorki o tym, jak być silną, gdy czasem dusza rozpada się na kawałeczki, jak zmierzyć się z macierzyństwem i walczyć ze stereotypem Matki Polki.

Zasady konkursu

Nadsyłanie zgłoszeń: 26.05-07.06.2020r. 
Ogłoszenie wyników: 09.06.2020r. 

Regulamin

Nagrody otrzymują:

1. Alina Mikołajczyk
2. Edyta Konsek
3. Jolanta Orlikowska
4. Katarzyna Jadczyk
5. Katarzyna Salamon
6. Patrycja Dyderska
7. Paulina Bednarz
8. Sylwia Kuś-Vega
9. Maria Zielińska
10. Monika Wojda

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: