Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Pochwalisz się umiejętnościami twojego dziecka? Każdy etap jego rozwoju przynosi ze sobą zmiany. Już dwumiesięczny maluszek będzie uśmiechać się na wasz widok, aby w 4 miesiącu śmiać się w głos. Jeśli będziecie szczęściarzami, to od 6 miesiąca wasze dziecko będzie przesypiało praktycznie całą noc.

Niektóre dzieci w tym wieku zaczną samodzielnie siadać, aby już po kilku tygodniach rozpocząć naukę pełzania. W międzyczasie zaś odkryją moc gaworzenia i wtedy pojawią się wyczekiwane „ma ma” i „ta ta” „ba ba” i „pa pa” – podkreślone wymachiwaniem małych łapek.

A skoro już napisaliśmy o małych łapkach, to trudno nie wspomnieć o motoryce małej. Czy wiecie, że już w wieku 9 miesięcy większość dzieci jest w stanie podnieść najmniejszy przedmiot i szybko włożyć go do ust? Dlatego uważajcie na ich bezpieczeństwo! Zwłaszcza, że… przed wami kolejny etap! Maluch uczy się stać, aby w wieku 9–16 miesięcy zacząć stawiać samodzielnie pierwsze kroki. Za chwilę będzie biegać, grać w piłkę, wspinać się, jeść nożem i widelcem, i tak dalej...

Dzieci ze swoją otwartością, ciekawością oraz dążeniem do zmian są niezwykłe. Aby codziennie z nową energią, zapałem i radością mogły nabywać nowe umiejętności, potrzebują jedynie optymalnych warunków. Bezpieczne mieszkanie, wasza opieka i komfort, jaki daje pełny brzuszek oraz sucha pieluszka zdają się czynić je najszczęśliwszymi odkrywcami świata na każdym etapie rozwoju.

To dlatego tak ważne jest, aby dbać o maluszka w każdym wymiarze i sięgać po najlepsze rozwiązania. Poznaj nowe Pampers Premium Care Pants i chusteczki Pampers Aqua Pure, które zapewniają Twojemu dziecku najwyższe poczucie komfortu. Pampers Pants to idealny wybór dla maluchów, które zaczynają intensywnie się poruszać, stawiać pierwsze kroki, co często utrudnia zmianę tradycyjnej, zapinanej na rzepy pieluszki.

Weź udział w konkursie Pampers - To już umiem!

Jeśli z ekscytacją śledzisz postępy swojego dziecka, to zadanie konkursowe nie będzie dla ciebie dużym wyzwaniem. Aby wziąć udział w konkursie "To już umiem! Pokaż, co potrafi zrobić twój maluszek!”, przyślij do nas zdjęcie. Pochwal się nową umiejętnością motoryczną, którą twoje dziecko osiągnęło w ostatnim czasie.

Nagrody w konkursie
20 zestawów pieluchomajtek Pampers Premium Care Pants i chusteczek nawilżanych Pampers Aqua Pure. Każdy zestaw zawiera:

  • 2 paczki Pampers Premium Care Pants (do wyboru rozmiary 3, 4, 5 lub 6)
  • Paczkę chusteczek nawilżanych Pampers Aqua Pure.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 09-24.09.2019r.
Ogłoszenie wyników nadtąpi do dnia: 30.09.2019r. 
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Justyna Kwoka
2. Mariola Dziedzic
3. Aleksandra Skwierawska
4. Wiktoria Grajek
5. Malwina Liegmann
6. Magdalena Pachla
7. Weronika Kępa
8. Małgorzata Bodnar-Czarnecka
9. Liliia Bakalarczyk 
10. Justyna Staszczyk
11. Oliwia Buksińska
12. Katarzyna Maciejewska
13. Anna Mierzwińska
14. Arkadiusz Zielinski
15. Katarzyna Prusak 
16. Natalia Jędra
17. Angelika Kalisz 
18. Agnieszka Grudowska 
19. Kamila Antoszewska
20. Małgorzata Cieplińska 

Serdecznie gratulujemy!

Za co rodzice kochają Pampers Premium Care Pants?

  • 3 chłonne kanaliki sprawiają, że płyn równomiernie rozprowadzany jest po całej powierzchni zapewniając dziecku spokojny sen i suchą skórę nawet do 12 godzin.
  • Warstwa wewnętrzna Heart Quilts™- zapewnia jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki.
  • Powłoczka zewnętrzna Blankie Soft™ - zapewnia dziecku komfort najbardziej miękkiej pieluszki nie tylko wewnątrz, lecz też z zewnątrz.  
  • Przewiewne kanaliki - ułatwiają dopływ świeżego powietrza do skóry, pomagając jej oddychać i zachować ją suchą.
  • Elastyczną taśmę - zapewnia pełne dopasowanie i maksymalny komfort.
  • Unikalną budowę - która sprawia, że zmiana pieluszki jest szybka i łatwa.
     

A co doceniają w chusteczkach Pampers Aqua Pure?

Chusteczki Pampers Aqua Pure zostały zaprojektowane, aby zagwarantować najwyższą jakość Pampers. Chusteczki wykonane są z bawełny organicznej, dzięki czemu są niezwykle miękkie w dotyku. Nasączone są w 99% wodą oraz w 1% delikatnymi dla skóry składnikami, aby pomóc w utrzymaniu naturalnego pH skóry.

Pieluszki oraz pieluchomajtki z linii Pampers Premium Care dostępne są teraz w nowych opakowaniach. Wszystkie posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: