Konkurs Multigra "Wspaniałe planszówki"

Konkurs Multigra "Wspaniałe planszówki"

Planszówki dostarczają emocji, radości i wrażeń każdemu, niezależnie od wieku. Lubią je maluchy i starszaki, rodzice i dziadkowie. To dlatego zawsze warto mieć pod ręką różne gry planszowe. Im więcej, tym wspanialsza zabawa.

Jakie gry wybierać? Najważniejsze, by były pasjonujące, atrakcyjne i interesujące. Jeśli szukacie tytułów wartych uwagi, dobrze trafiliście! Poznajcie fantastyczne gry Multigra. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

Poznaj gry Multigra

Oko nie

Na pierwszy rzut oka okonie są takie same... ale chwila! Ten ma inną płetwę! A ten inaczej
się uśmiecha! „Oko Nie” to gra dla twardych zawodników z sokolim wzrokiem i bezbłędną
pamięcią.

Zmierz się z przyjaciółmi o tytuł najbardziej spostrzegawczego! Gra pozytywnie wpływa na zmysł obserwacji, a nieco podwyższony poziom trudności zmusza dzieci do koncentracji i dodatkowego wysiłku.  Jednak dzięki temu smak wygranej jest jeszcze lepszy! Barwnie ilustrowane wydanie sprawia, że trafia w gusta młodych graczy.

Klik Klak

"Klik Klak" to gra dla bystrzaków, która rozwija pamięć, refleks i spostrzegawczość. Zadaniem uczestników jest połączenie 20 kłódek i 20 kluczy w odpowiednie pary. Trudność polega na znalezieniu odpowiednich elementów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się dziecku takie same. Różnią się one jednak nie tylko kolorem, ale także kształtem i wzorem.

Prosta instrukcja i fakt, że istnieją aż 3 warianty gry sprawiają, że gracze chętnie po nią sięgają.

Kukułcze Jajo

 

To gra, która uczy taktycznego myślenia, planowania swoich posunięć, cierpliwości. Dzieci nauczą się przewidywać ruchy przeciwnika i realizować własną strategię. Po "Kukułcze Jajo" możesz sięgnąć w każdej chwili, bo zasady są proste, a rozgrywka dynamiczna. Zabawa polega na odnalezieniu drogi do gniazd rywala i podrzuceniu mu jaj.

Ktoś Ty

Przyczepcie karty do opasek na swoim czole, tylko nie podglądajcie! Gotowi? No to zaczynamy! Musicie jak najszybciej odgadnąć, kim jesteście. Czy to dinozaur, czy może kominiarz? Jak się tego dowiedzieć? Zadawajcie odpowiednie pytania i szukajcie właściwej odpowiedzi. Jednak nie będzie to takie proste, gdy odpowiedź może brzmieć tylko TAK lub NIE, a klepsydra już odlicza czas.

Jeśli Twoje dzieci nie potrafią jeszcze czytać, to żaden problem! W grze funkcjonują tylko karty z obrazkami. Dwa warianty, zróżnicowane pod względem trudności, sprawiają, że "Ktoś Ty?" to świetna zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku, która sprawdzi się w każdych okolicznościach.

 

Przybijanka

"Przybijanka" to kreatywna zabawka edukacyjna pozwalająca tworzyć niemal nieskończoną ilość fantazyjnych obrazków, oferująca wspaniałą zabawę oraz idealny sposób na rozwijanie swojej wyobraźni! Zabawa polega na układaniu geometrycznych kształtów na korkowej tablicy, korzystając z metalowych blaszek. Dziecko tworzy kolorowe obrazki poprzez przybijanie kolejnych elementów za pomocą pinezek i drewnianego młotka.

Do zestawu dołączono album z inspiracjami, pozostawiając uczestnikom także możliwość tworzenia według własnych wyobrażeń. To nie tylko świetna rozrywka, ale także możliwość poznawania figur geometrycznych.

Zakręcona Kolejka

Wszyscy lubią bawić się kolejką! Dlatego ta gra jest super propozycją dla całej rodziny. O zwycięstwie nie decyduje kolejność na mecie, przeciwnie – im dłużej grasz, tym większa szansa na wygraną. W grze należy zebrać jak najwięcej wagonów, pasażerów i towarów. Na koniec wszyscy układają zdobyte karty za swoimi lokomotywami – czyj “pociąg” jest najdłuższy, ten wygrywa. Taki sposób punktacji pozwala bawić się grą bez pomocy dorosłych, nawet przedszkolakom, którzy nie zgłębili jeszcze magii liczb.

Ruchoma, dwustronna obrotnica montowana pośrodku planszy dodaje rozgrywce
emocji – takiego rozwiązania nie znajdziesz w innych grach.

Chcesz wyruszyć w pościg za rywalami? Nie tak szybko! Musisz trafić na dobry moment, by opuścić bocznicę. Uważaj na inne pociągi, unikaj zderzeń i pokaż im, kto tutaj rządzi. "Zakręcona kolejka" to świetna zabawa gwarantowana!

Tropimy Dźwięki

Halo, dzielni tropiciele! Zapraszamy do zabawy, w której będziecie poznawać dźwięki kolorowych wielorybów! Czy wiesz, że te piękne zwierzęta mogą pochwalić się niezwykłym słuchem, pomimo tego, że nie mają uszu?! Wykażcie się uważnością i doskonałą pamięcią słuchową, aby połączyć usłyszane dźwięki w pary. Muzyka oceanów czeka na Wasze odkrycie.

W grze "Tropimy Dźwięki" wcielicie się w badawczy, a także w wieloryba!  Przygotowaliśmy dla Was 3 warianty rozgrywki, w których musicie polegać na swoich zmysłach.

Wasze zadanie będzie polegać na wytężeniu nie tylko słuchu, ale także pamięci. Potrząsaj klockami, nasłuchuj dźwięków i odkrywaj podwodny świat. Świetna zabawa gwarantowana.

Wyścig do Spiżarni

Co to za zamieszanie? To wiewiórki starają się robić zapasy z orzechów, aby mieć co jeść podczas zimowych miesięcy. Każda wiewiórka potrzebuje, jak największej liczby zapasów, ale ich przechowywanie nie jest proste. Zagraj w emocjonującą grę, która nauczy cię szybkiego myślenia i planowania kolejnych posunięć. "Wyścig do spiżarni" to pełna humoru prosta zabawa strategiczna, od której trudno się oderwać.

Czytelne zasady sprawiają, że już najmłodsi chętnie po nią sięgają. Rozgrywka polega na zdobyciu jak największej ilości spiżarni.

Aby tego dokonać należy umieścić 3 orzechy tego samego koloru w jednym rzędzie. Świetne rekwizyty nadają klasycznej grze w kółko i krzyżyk nową, atrakcyjniejszą formę.

Weź udział w konkursie "Wspaniałe planszówki"

Jeśli lubicie familijne rozgrywki i dobrą zabawę z planszówkami, koniecznie weź udział w naszym konursie.

Wystarczy, że wypełnisz formularz i podasz 5 powodów, dla których warto grać z dziećmi w gry planszowe. Podpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 8.  Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę - jedną z zaprezentowanych gier Multigra.

Termin nadsyłania zgłoszeń:  15.03-28.03.2021r.

Ogłoszenie wyników: 31.03.2021r. 

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Agnieszka Jedlikowska "Układanka przybijanka"
2. Marzena Anczurowska-Praniuk "Wyścig do spiżarni"
3. Iwona Staroń "Oko Nie"
4. Magdalena Jędrzejczyk "KLIK KLAK"
5. Anna Bałła "Kukułcze Jaja"
6. Magdalena Wójcik "Ktoś ty"
7. Patrycja Dyderska "Zakręcona kolejka"
8. Karolina Kaczmarek "Tropimy dzwięki"

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: