Konkurs - Rozwój mojego dziecka z Black Plum

Konkurs - Rozwój mojego dziecka z Black Plum

W Black Plum tworzymy produkty, które stymulują rozwój dziecka od wczesnych dni przez pierwsze miesiące życia. Wyróżnia nas oryginalna, charakterystyczna kolorystyka, zgodna z teorią rozwojową, a każdy produkt został specjalnie zaprojektowany tak, by był bezpieczny i atrakcyjny dla oka oraz by idealnie pasował do małych rączek. Odwiedź nasz sklep www. blackplum.pl i sprawdź, jak wspomagamy rozwój intelektualny i psychoruchowy małych dzieci.

Weź udział w konkursie

Następnie weź udział w konkursie i odpowiedz na pytanie: W jaki sposób produkty Black Plum mogłyby sprzyjać rozwojowi  Twojego dziecka?

Zasady

Zgłoszenia zbieramy w dniach:  28.09 - 02.10
Ogłoszenie wyników: do 7.10
Regulamin

Nagrody

Ptaszek Marzyciel
To kontrastowa zabawka do chwytania dla dzieci. Poręczne kółko i niewielka waga ptaszka sprawiają, że zabawka pasuje do małej rączki.

Skrzydełka ptaszka szeleszczą, a czarno białe, kontrastowe kolory i geometryczne kształty stymulują wzrok maluszka i kształtują jego koordynację wzrokowo-ruchową. Piszczałka wewnątrz zabawki pozwala rodzicom urozmaicić zabawę z dzieckiem.


Dwie pieluchy flanelowe

Pieluchy flanelowe wykonane są z miękkiej, przyjemnej białej flaneli. Na obwodzie obszyte czarno-białą lamówką, która przyciąga wzrok maluszka. Pieluszki doskonale nadają się jako podkładki przy przebieraniu maluszka czy jako miła „przytulanka”, w którą wtula się niemowlę przed zaśnięciem. Można ich używać zamiast prześcieradełka do wózka czy jako okrycia w ciepły letni dzień.

Ochraniacz do łóżeczka Krokodyl - mały
Jednoczęściowy ochraniacz do łóżeczka to miękka bawełniana osłonka, która gwarantuje bezpieczeństwo i komfort już od pierwszych chwil w domu, chroniąc maleństwo przed przypadkowymi uderzeniami. To unikatowa ozdoba łóżeczka, doskonale komponuje się z pościelą Black Plum Krokodyl czy Zebra. Wykonany ze stuprocentowej bawełny, wypełniony miękką grubą antyalergiczną ociepliną. Kontrastowe zestawienia barw przyciągają wzrok maluszka.
Kilka słów od Klienta czyli Jury:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział -  wybór  laureatów był bardzo trudny. Dlatego wszystkim uczestnikom proponujemy rabat w wysokość 10% do wykorzystania w sklepie www.blackplum.pl do 11.10.2015. KOD: BABYBOOM.

A teraz zwycięzcy:
1 miejsce – ochraniacz do łóżeczka krokodyl
Pan Sebastian – za troskę i szczerość z jaką wypowiadał się On o rozwoju swojego dziecka i o swojej rodzinie.

Kilka tygodni temu na świat przyszedł mój synek - o miesiąc za wcześnie, stąd też gubi się jeszcze w otaczającym go świecie. Staram się na bieżąco wspierać jego rozwój zabawami, czytaniem bajek i spacerami, na których to poznaje otaczający go świat i zwyczajnie się z nim zaprzyjaźnia :)

W trosce o jego prawidłowy rozwój staramy się z żoną dbać, by niczego mu nie brakowało i właśnie to skłoniło mnie do poszperania w internecie i znalezienia produktów, które mogłyby ułatwić mu poznawanie kształtów, kolorów lub zwyczajnie, które zapewniałyby mu bezpieczeństwo.

I tak trafiłem na produkty BLACK PLUM, a konkretniej na książeczkę kontrastową, która z początku służyła jako zawieszka do wózeczka. Przymocowywaliśmy ją do niego podczas każdego spaceru, a synuś z zadowoleniem wpatrywał się na nią i rączkami "jeździł" po jej bawełnianym materiale, na którym widnieją kontrastowe figury - najbardziej do gustu przypadły mu trójkąty.

Książeczka stymuluje rozwój dziecka nie tylko wzrokowy, spostrzegawczy, ale także i ruchowy, no bo ciekawa szata graficzna książeczki skłania maluszka, aby ten po nią sięgał wszelkimi sposobami (u nas zdarzały się nawet uderzenia nóżką:)). Kolejnym produktem jaki mieliśmy okazję kupić dla synka była radosna zebra - ojj, ile ona sprawiła mu radości!

Dzięki zabawie z nią poprawiła się koordynacja wzrokowo - ruchowa synka. Ciekawy wzór przyciąga jego uwagę do dzisiaj, a jego miękkość sprawiła, że synuś przytulony do zeberki zasypia w oka mgnieniu :)) Produkty BLACK PLUM to nie tylko znakomita jakość, super wzory rzucające się w oczy, bezpieczeństwo zabawy, ale to także akcesoria i zabawki wspierające rozwój dzieci, dające im możliwość udoskonalenia ruchów, nauki chwytania i głaskania delikatnych materiałów.

Wraz z żoną jesteśmy oczarowani BLACK PLUM ! Teraz rozważamy zakup ochraniacza do łóżeczka synka, który by zadbał o jego bezpieczeństwo, wszak synuś podczas snu dużo "wędruje" po łóżeczku i już nie raz zbliżył się, aż nadto do szczebelków. A nóż widelec uda nam się go wygrać, a wtedy pomyślimy o zmianie pościeli synusiowi :))

2. miejsce  Ptaszek marzyciel –Pani Katarzyna (2321)-za zwięzłość i szczególną formą w jakiej pisała o wpływie zabawek kontrastowych na niemowlęta.
Dzieci wesprzeć chcesz neurony?
Sieć powtórzyć wielką synaps?
By wyrosły z nich Einsteiny,
W Black plum się zaopatrz zaraz.
Bo kontrasty i kolory,
Stymulują rozwój kory.
A bezpieczne materiały,  
Są by mamy spokój miały.
Więc, gdy w domu chcesz studenta,
Wybierz Black Plum producenta.

3.miejsce Pani Paulina (2330) – Pieluchy flanelowe – za niezwykłą kreatywność w wymyślaniu zabaw z wykorzystaniem zabawek Black Plum.

Przytulny Jeżyk i Zalotna Orka dla pełzającego niemowlaka będą przeszkodami, a gdy podrośnie, pierwszymi schodami.
Krokodyl zielony i Ptaszek Marzyciel w tym samym kolorze, niech szkrab  ptaszka odnajdzie, gdy jedno na drugim położę.
Z ochraniacza tunel zrobię, niech maluszek pod nim raczkuje sobie.
A gdy już nauczy się chodzić, niech po krawędzi krokodyla wędruje i trzymanie równowagi szlifuje.
A gdy jeszcze podrośnie trochę, pościel Zebra za przejście dla pieszych posłuży i mama poruszania się po nim malucha nauczy.
A póki co, niech przygląda się kontrastom i ćwiczy wzrok, nim zrobi następny milowy krok.

Ocena: 5 z 5. Ocen: 7

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: