Konkurs: wygraj grę od Różowej Żaby

Materiał partnera 
Konkurs: wygraj grę od Różowej Żaby

Długie jesienne wieczory to doskonała okazja, by pobyć razem. Fantastycznym sposobem na spędzenie czasu w miłej atmosferze są gry planszowe. To gawarancja doskonałej zabawy, ale i coś więcej. Planszówki bowiem bawiąc, uczą: wspierają rozwój dziecka na każdym z możliwych poziomów. To doskonała okazja do główkowania, treningu małej motoryki, ale i trudnej sztuki przegrywania. Nade wszystko jednak to fantastyczny sposób celebrowania bliskości i pielęgnowania rodzinnych więzi.

Gry plaszowe są nie do przecenienia. Co robić, by zainteresować nimi dzieciaki? Przede wszystkim oferować im różne ciekawe tytuły. Jakie gry wybierać? Cóż - bardzo różne. Najważniejsze, by były pasjonujące, atrakcyjne i interesujące. Jeśli szukacie gier wartych uwagi, dobrze trafiliście! Poznajcie fantastyczne propozycje Pink Frog. To nowa marka gier planszowych, która zamierza pobić serca polskich rodzin. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

Co wyróżnia gry Pink Frog?

Pink Frog to niby proste, ale jednocześnie wyjątkowe gry, w które przede wszystkim chce się grać wielokrotnie. Tytuły zostały dobrane tak, aby zaciekawić odbiorców w różnym wieku i podjąć próbę połączenia pokoleń we wspólnej zabawie. Seria premierowych produktów to zaproszenie do zaprojektowanych z prawdziwą pasją światów, w których każdy znajdzie coś bliskiego sercu.

Twórcy za cel obrali sobie efekt, w którym dziecko jest możliwie tak samo zaangażowane w rozgrywkę i podobnie roześmiane jak jego rodzice czy dziadkowie. Stąd łatwe do przyswojenia zasady, krótka i dynamiczna rozgrywka, sporo humoru z lekkim przymrużeniem oka, a także trochę klasyki podanej na świeżo.

Eleganckie wydania, ciekawe plansze 3D i nietypowe rekwizyty z papieru, drewniane i piankowe elementy – to wszystko sprawia, że do gier spod znaku różowej żaby chce się wracać i chłonąć je bez końca.

Zasady konkursu

Jeśli ty i twoje dziecko chcecie poznać gry Pink Frog, weź udział w konkursie. Zadanie dla uczestników: wypełnij formularz i napisz, która gra Pink Frog byłaby najlepszym prezentem gwiazdkowym dla Waszej rodziny. Koniecznie uzasadnij swój wybór.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10 zwycięzców. Każda otrzyma jedną z prezentowanych gier Pink Frog.

Poznaj fantastyczne propozycje Pink Frog

Ucho od Śledzia

Ogromna porcja spontanicznego śmiechu, podwójna dawka pozytywnej energii, a to wszystko suto doprawione wspólną zabawą w sosie ćwiczeń intelektualnych. Oto nasz przepis na najlepszego śledzia pod słońcem! „Ucho od Śledzia” to familijna gra imprezowa, w której gromki śmiech wybucha co chwila, a najlepsze odpowiedzi wyłaniają się z totalnego chaosu. Gracze zakładają na głowę opaski z włożoną kartą i usiłują odgadnąć przedstawione przez nie hasło. Nie będzie to łatwe, gdy jedynymi podpowiedziami są najbardziej wymyślne dźwięki innych uczestników, a wśród haseł nie zabraknie tak oryginalnych jak ZOMBIE NA DYSKOTECE, OSTATNI OSIOŁ, czy ŚPIEWACZKA OPEROWA POD PRYSZNICEM.

 

Smok w Bok

Podzielone królestwo, które połączyć może jedynie drużyna do zadań specjalnych. Dzielna armia, której lśniące zbroje nie boją się nawet prawdziwej bandy smoków. To właśnie Wy! Rycerze, którzy zapiszą się złotymi zgłoskami w historii ludzkości. „Smok w Bok” to kooperacyjna zabawa dla całej rodziny, w której decyzje każdego z graczy wpływają na losy całego zespołu. Zadanie ułożenia drogi przez Smoczy Las jest odpowiednie nawet dla małych, ale dzielnych wojowników, którzy nie umieją jeszcze czytać, lecz ich wola współpracy bije innych na głowę! To świetna lekcja partnerstwa, planowania i krytycznego myślenia, która rozbudzi Waszą wyobraźnię.

Pablito

Odkryj w sobie artystę, poczuj ducha Picassa i zorganizuj wernisaż, który przyciągnie całe tłumy widzów, a najwyższą ceną, jaką może osiągnąć Twoje dzieło jest laur zwycięstwa i miano nowego „Pablito”! We wspólnej zabawie mogą wziąć udział wszyscy, dla których bliska jest świetna zabawa. Nawet jeśli ich zdolności artystyczne nie stoją na najwyższym poziomie. Zadaniem graczy jest odzwierciedlenie na planszy obrazów z karty za pomocą tekturowych figur geometrycznych oraz drewnianych patyczków i sznurka. Im szybciej twoja wizja zostanie poprawnie rozszyfrowana, tym więcej punktów zdobędziesz. To wyjątkowa gra imprezowa, która zaskakuje rozmachem i ciekawym sposobem punktacji.

Głowa w chmurach

Głowa w Chmurach” olśniewa już od pierwszych chwil. Piękna plansza 3D w formie drzewa, piankowe elementy żyrafy i specjalna, miękka i niemal bezgłośna kostka sprawiają, że zabawa nabiera zupełnie nowych wrażeń. To gra zręcznościowa, w której zadaniem uczestników jest układanie kolejnych elementów w taki sposób, aby wydłużyć szyję żyrafy na tyle, by zdobyć punkty w formie kolorowych liści. Jednak, aby dosięgnąć nagrody będziecie musieli się mocno natrudzić, bo elementy o różnych kształtach sprawiają, że żyrafa może upaść zanim dosięgnie jedzenia! Zabawa ćwiczy zdolność manualną i podejmowanie prostych, ale ważnych decyzji strategicznych.

 

Tokken

Wyobraź sobie, że grasz w chińczyka, lecz zamiast kostki masz na ręku karty z różnymi opcjami ruchu. Możesz się cofnąć, przesunąć pionek przeciwnika, rozdzielić ruch na dwa pionki, zamienić je miejscami, a nawet przejść przez środek planszy i w jednym wręcz rozdaniu znaleźć się w domku… Taki właśnie jest TOKKEN – gra, która w porywający sposób odczarowuje klasykę, dodając jej niebywałej dynamiki, taktycznego pazura oraz nieustannych zwrotów akcji. Dwa warianty rozgrywki (indywidualny oraz drużynowy), proste zasady, drewniane elementy i szeroki wachlarz możliwości za każdym razem gwarantują zacięty bój oraz emocje do ostatniej minuty.

 

Woolniej

„Ślimak, ślimak, wystaw rogi, dam ci sera na pierogi” – to magiczne hasło sprawiające, że te małe, uwielbiane przez dzieci zwierzęta pędzą przed siebie bez opamiętania z pewnością przyda się w tej grze… ale tylko by wpuścić rywala w maliny! W „Wooolniej” wygra osoba, której ślimak najdłużej utrzyma się na planszy 3D, która wraz z obrazkowymi kartami czyni ten wyścig najbardziej emocjonującym i zjawiskowym. Wyjątkowo proste zasady pozwalają najmłodszym na swobodną rywalizację z dorosłymi. Także dzieciom, które nie potrafią jeszcze czytać ani liczyć! Spychaj przeciwników i walcz o zwycięstwo w potencjalnie najlepszej grze o ślimakach w Polsce!

 

Za Górami Za Lasami

Kot Marzyciel śpi w najlepsze. Śni o drodze do cudownego Zamku Snów, gdzie słoneczko wciąż ogrzewa futerko, fosą płynie świeże mleko, a dni upływają na słodkim lenistwie… Rzuć kostką i wyciągnij kartę, aby na jej podstawie rozpocząć własną bajkową opowieść. Każda karta oznacza przedłużenie historii o jedno zdanie, w którym kolejny gracz musi ująć następny element. Jednak za każdym razem całą bajkę trzeba opowiedzieć od początku, dokładnie powtarzając słowa poprzedników. W "Za Górami Za Lasami" czeka was pełna inwencji i humoru zabawa, obfitująca w zmiany akcji oraz zaskakujące zakończenia.

 

Mruczando

Bo muzyka łączy pokolenia! To gra, która powstała z miłości do wspaniałych piosenek, które nieodzownie towarzyszą nam w wielu wyjątkowych momentach. Zakręć kołem, wybierz piosenkę z listy i zacznij nucić. "Mruczando" rozśpiewa wasze życie! W naszym „Mruczniku” znajdziecie 7 kategorii z najprzeróżniejszymi szlagierami. Od Izabeli Trojanowskiej, przez Lady Pank, Myslovitz, Stachursky’ego, po Viki Gabor czy TSA. Od Beatlesów i Stonesów, przez Queen, ABBĘ, Modern Talking, do Eda Sheerana i Billie Eilish. W tej grze każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy na ślubie tańczyliście w rytm walca z filmu „Noce i Dnie”, czy przy ognisku wykrzykiwaliście tekst „Autobiografii”, a może uczyliście się angielskiego z utworów Bryana Adamsa lub podróżowaliście w stronę słońca z Empire Of The Sun , to w tej zabawie wyruszycie w sentymentalną podróż do najdalszych zakątków pamięci.

 

Król Kur

W kurniku istny kurmageddon! Wszystkie koguty walczą ze sobą o totem króla kur, póki nie stracą swoich jaj. Atak może przyjść w każdej chwili i od któregokolwiek z graczy, zatem graj sprytnie. Czy lepiej samemu zaatakować któregoś rywala, czy zagrać kartę obronną? A może pozostać neutralnym? Tylko że jeśli nikt cię nie zaatakuje, okażesz się tchórzem i też stracisz jajko. Zatem wybierz mądrze i żongluj sojuszami, chroniąc jedynie własny interes. Gra "Król Kur" to połączenie gry w kości z dynamiczną karcianką. Duża interakcja między graczami (w każdej rundzie decydujemy kogo zaatakować), proste zasady i dużo dobrego humoru.

 

Alfa Zulu

Wspaniała zabawa słowem dla małych i dużych, którzy dzięki tej grze jeszcze bardziej pokochają nasz język i opanują go do perfekcji. Prosta mechanika i wysoka regrywalność sprawiają, że wszyscy zapamiętają zasady w kilka chwil, a później przez dłuuuugi czas nie będą mogli oderwać się od rozgrywki. Zabawa polega na odgadnięciu hasła z karty pytań i podania go w formie innych wyrazów, których pierwsze litery utworzą wyraz-klucz! Jednak zadanie nie jest takie proste, gdy z przerażeniem obserwujesz uciekające sekundy odmierzane przez klepsydrę, a żadne ze słów podanych podczas całej zabawy nie może się powtórzyć! Gra "Alfa Zulu" to świetny sposób na naukę dla młodszych i zacięty pojedynek dla starszych wyjadaczy gier słownych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22.11-05.12.2021r.

Ogłoszenie wyników: 08.12.2021r.
REGULAMIN​​​​​​​

Zgłoszenie konkursowe

Twoje dane
Pytanie konkursowe
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: