Konkurs z Babymoov - wygraj super nagrody

Konkurs z Babymoov - wygraj super nagrody

Rozszerzaniu diety malucha towarzyszy wiele emocji i wrażeń. Pierwsze, nawet tak nieskomplikowane posiłki jak gotowana marchewka czy krem z groszku dostarczają dzieciom radości, a rodzicom wzruszeń i... powodów do rozmyslań. W jaki sposób przygotować domowe posiłki dla dziecka? Jakie wprowadzać do diety malucha, aby było smacznie i zdrowo?

Każdy rodzic chce, by jego dziecko jadło chętnie, a to, co znajduje się na jego talerzyku było nie tylko smaczne, ale także pożywne i zdrowe. Na szczęście dziś zarówno gotowanie zdrowych posiłków, jak i zachęcanie dzieci do jedzenia nie musi być ani trudne, ani czasochłonne.

Najważniejsze jest, by stosować się do kilku prostych zasad zdrowego gotowania i by wybierać produkty ze sprawdzownych źródeł. Nie mniej jednak ważna jest oprawa, dlatego warto kupić kolorowe talerzyki, wygodne sztućce, bezpieczne miseczki i inne praktyczne naczynia, które ułatwią przygotowywanie i podawanie posiłków.

Nie można też zapomnieć o kuchennych pomocnikach, takich jak blendery czy urządzenia wielofunkcyjne - np. Babymoov All in one Nutribaby+, które pozwala błyskawicznie blendować, gotować na parze, rozmrażać i podgrzewać posiłki tak dla maluszka, jak i dla całej rodziny.

Pozostając w temacie zdrowego jedzenia i pięknej oprawy, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz wygrać fantastyczne nagrody - śliczne i praktyczne miseczki Babymoov, a także pojemniki do mleka w proszku i kaszek..

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie przyślij do nas zdjęcie, które przedstawia Twojego maluszka podczas posiłku w trakcie rozszerzania diety w stylu "Ulubiona, zdrowa potrawa". Pamiętaj, że musisz posiadać do zdjecia prawa autorskie.

Nagrody

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy 3, które nagrodzimy zestawami – w każdym znajdują się pojemniki na 4 porcje kaszki lub mleka w proszku i 6 miseczek.

Miseczki Babymoov

Idealne miseczki do przechowywania i transportowania różnego rodzaju żywności dla dziecka.  

Przezroczysty materiał i powierzchnia po której można pisać pozwalają wygodnie oznaczyć każdy pojemnik np. datą zamknięcia oraz nazwą zawartości.

Gwintowana kolorowa zakrętka pozwala na szczelne zamknięcie pojemniczka. Pojemniczki są bardzo łatwe w czyszczeniu. Mogą być sterylizowane, używane w mikrofalówce, lodówce i zmywarce.

Zestaw składa się 6 szt. pojemniczków, każdy o pojemności 250 ml.

Pojemnik do mleka w proszku i kaszek Babymoov

Pojemnik do mleka w proszku i kaszek, dzięki któremu przygotujesz i zabierzesz przygotowane 4 porcje mleka lub kaszki dla maluszka.

Każda część mleka jest w oddzielnym, pionowym pojemniku. Całość jest zamykana hermetycznie.

ZALETY:

4 przedziały
100% hermetyczny
Pionowy
Można myć w zmywarce
Można sterylizować Średnica 8 x 21 cm

4 gotowe porcje mleka na cały dzień podróży z dzieckiem!

Czas przesyłania zgłoszeń: 03.10-11.10.2017r.
Ogłoszenie wyników: 18.10.2017r.

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:
1. Anna Strzelecka
2. Marta Stemplewska
3. Kinga Sołtys

Serdecznie Gratulujemy!

 

Ocena: 4.1 z 5. Ocen: 5

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: