Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

reklama

Półmetek wakacji, chcąc nie chcąc, przywołuje myśli o początku września i powrocie do szkoły lub przedszkola. Jednak zanim zaczniesz biegać po sklepach poszukując rzeczy do idealnej wyprawki daj się zaprosić do wspólnego świętowania! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Czy wiesz, że marka Befado obchodzi 90 urodziny?

Dołącz do imprezy i świętuj z nami powrót do przedszkola i szkoły oraz 90. urodziny Befado!

Weź udział w konkursie Befado

Aby wziąć udział w konkursie „Świętuj z nami powrót do przedszkola i szkoły oraz 90. urodziny Befado!" zrób  zdjęcie dziecka z życzeniami "Wszystkiego dobrego Befado!" i prześlij je do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Nagrody w konkursie Befado

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5, które nagrodzimy zestawami:

1 miejsce: 2 pary bucików tekstylnych, koszulka lub legginsy, worek na buty
2 miejsce: buty tekstylne Befado, koszulka lub legginsy, worek na buty
3 miejsce: buty tekstylne Befado, koszulka lub legginsy, worek na buty
4 miejsce: koszulka lub legginsy, worek na buty
5 miejsce: koszulka lub legginsy, worek na buty

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.08.-01.09.2019r. 

Ogłoszenie wyników: 04.09.2019r. 
REGULAMIN

Na koniec przypominamy, że w poszukiwaniu najlepszych butów dla przedszkolaka i ucznia warto zajrzeć na stronę Befado, opiekuna dziecięcych stóp.

Co warto miedzieć o marce Befado?

Obuwie Befado zapewnia małym stopom odpowiednią temperaturę, wygodę i przestrzeń oraz utrzymuje nóżkę w stabilnej pozycji dzięki usztywnionej cholewce. Elastyczna, wyprofilowana podeszwa ułatwia chodzenie, bieganie czy zabawę i sprawia, że delikatne stopy maluchów nie męczą się.

Dziecięce buty Befado posiadają certyfikat Zdrowa Stopa, przyznawany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka w pierwszych latach jego życia. Obuwie może z powodzeniem służyć najmłodszym do nauki chodzenia, ale doskonale sprawdzi się jako obuwie do przedszkola i szkoły. W większości buciki są tak wykonane, że każde dziecko może je założyć samodzielnie bez pomocy rodzica.

Zgłoszenie konkursowe

Twoje dane
Forum
Zdjęcie
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ocena: 4 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: