reklama
Konkurs fotograficzny z NIVEA. Ulubione rodzinne zabawy

Konkurs fotograficzny z NIVEA. Ulubione rodzinne zabawy

Czas, który spędzacie wspólnie z dzieckiem, jest nie do przecenienia, dlatego tak ważne, by codziennie o tym pamiętać. Nie chodzi jednak o to, żeby być obok, tylko razem - dla siebie. Bawić się, rozmawiać, śmiać i być blisko.

Nie jest tajemnicą, że dzieci i rodzice nieco inaczej postrzegają różne kwestie i sprawy. Na szczęście jeśli chodzi o zabawę mamy ze sobą wiele wspólnego. Razem z dzieciakami potrafimy się doskonale bawić, prawda? No właśnie! Jakie macie pomysły na rodzinne spędzenie czasu?

Konkurs ”Ulubione rodzinne zabawy"

Pokaż nam Wasze ulubione rodzinne zabawy i wygraj fantastyczne nagrody od NIVEA! Przyślijcie do nas jedno zdjęcie na temat: ”Ulubione rodzinne zabawy”, do którego macie prawa autorskie!


Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB

Dopuszczalny format – JPG, PNG
Zdjęcie wyślij do nas poprzez formularz.


Na zgłoszenia czekamy: 19 - 29.09.2016
r. do godziny 12:00
Ogłoszenie wyników: 05.10.2016r.

Regulamin

Nagrody


Zwycięzcy

11 fantastycznych zestawów, z podziałem na:

5 niesamowitych, kreatywnych pudełek klocków “Budujemy podwórko” wraz  zestawem kosmetyków Bambino: oliwka, mydło, płyn do kąpieli. Zestaw klocków zawiera 250 elementów, z których można zaprojektować  i zbudować wymarzony Plac Zabaw. Wśród miniaturowych sprzętów dzieci znajdą: karuzelę, huśtawki, zjeżdżalnię. Wszystko po to, żeby spędzać czas twórczo i radośnie!

Zwycięskie zdjęcia - KLOCKI I KOSMETYKI

Kosmetyki

Autorzy tych zdjęć wygrali zestawy kosmetyków Bambino: oliwka, mydło, płyn do kąpieli.

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina