reklama

Konkurs "Między nami rodzicami, zdradź jak radzisz sobie z brudnymi pieluchami"

Jak sobie poradzić z brudnymi pieluszkami? W redakcji pomysły sypią się jak z rękawa: można pieluchę obstawić zapachowymi świeczkami, wystawić na balkon, przy użyciu długiego kija przetransportować do kosza na śmieci. Wśród bardziej odważnych pomysłów pojawiła się zabawa "Kto złapie, ten zgniłe jajo!". Można też ją podrzucić sąsiadce "dobra rada", skoro tyle wie o dzieciach... A jak to jest u Was?

My znaleźliśmy fantastyczne rozwiązanie. Pojemniki na pieluchy marki Angelcare.
Funkcjonalne, higieniczne i proste w obsłudze. Wkład dołączony do każdego pojemnika mieści ponad 100 pieluszek, a skuteczna izolacja bakterii, wilgoci i nieprzyjemnych zapachów oraz podwójne, szczelne zamknięcie nie zmusza rodzica, żeby w popłochu wybiegał z domu po każdorazowym przewijaniu maluszka.

Z dobrych wiadomości - masz nieoczekiwaną szansę, żeby nasz pojemnik, który jest - powiedzmy sobie szczerze - Mercedesem wśród innych, trafił do Twojego domu. Obejrzyj nasz film i weź udział w konkursie.

Zwycięzcy konkursu

Nagrody główne

I miejsce Katarzyna Ruthe
II miejsce Aleksandra Filipowska
III miejsce Syntia Kusiak

Wyróżnienia

  1. Kamil  Kamiński
  2. Karolina Woźniak
  3. Alicja Biernat
  4. Barbara Trybus
  5. Agnieszka     Kawecka
  6. Magdalena Łoniewska
  7. Dorota  Kroszka

Nagrodzone prace niebawem opublikujemy:)

Weź udział w konkursie

"Między nami rodzicami, zdradź jak radzisz sobie z brudnymi pieluchami"? Pokaż nam - w przewrotny, zabawny sposób - jak Ty i Twoi najbliżsi radzicie sobie na co dzień z brudnymi, wydającymi nieprzyjemne zapachy, pieluchami! 

Na najbardziej kreatywne zgłoszenia (zdjęcie i opis) czekają nagrody od firmy Abakusbaby - pojemniki na brudne pieluchy marki Angelcare.

Na zwycięzców czekają nagrody: 3 główne oraz 7 wyróżnień oraz zamieszczenie wyróżnionych prac w artykule w poradnikowym dla Rodziców.

Nagrody

Więcej szczegółów znajdziesz na naszym  Facebooku. Koniecznie dołącz do grona naszych Przyjaciół. Poznaj   kanadyjską markę Angelcare, która wspiera rodziców w opiece nad dziećmi już od momentu narodzin. 

Czas trwania konkursu: od 6 maja 2016r do dnia 19 maja 2016r
Ogłoszenie wyników: nastąpi w dniu 26 maja 2016r.

REGULAMIN

Miejsce 1 
Pojemnik na pieluchy DELUXE i wkład dodatkowy (wartość 128 zł)
Miejsce 2
Pojemnik na pieluchy DELUXEworeczki na zużyte pieluszki OnTheGo (wartość 121 zł)
Miejsce 3
Pojemnik na pieluchy(wartość 99 zł)
Wyróżnienia
7 pojemników na pieluszki standard (wartość 69zł)

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina