Konkurs NUPPI®

Mleko mamy to bez wątpienia najlepszy pokarm dla dziecka, jednak czasem zdarza się, że trzeba szukać alternatywy, czyli mleka modyfikowanego, które jest jak najbardziej zbliżone do pokarmu kobiecego. O doskonałość w tej kwestii ociera się mleko NUPPI® estońskiej marki AS Solbritt, które pomaga dziecku rosnąć zdrowo. Poznaj NUPPI® i weź udział w naszym konkursie.

NUPPI®

Na doskonałą jakość mleka NUPPI®, popartą certyfikatami i zaufaniem mam w wielu krajach na świecie wpływa nie tylko zastosowanie nowoczesnej technologii, ale i uznanie dla tradycji. AS Solbritt jest spadkobiercą i kontynuatorem tradycji przemysłu mleczarskiego w Rapli, działającego nieprzerwanie od 1939 roku.

Firma AS Solbritt specjalizuje się w produkcji suchych mieszanek mlecznych NUPPI®, które odwzorowują swoim składem naturalne mleko matczyne. W ofercie producenta występują zarówno produkty przeznaczone dla dzieci zdrowych, jak i dla niemowląt wymagających specjalnej diety, tak w wersji standard, jak i premium.

NUPPI® to różne rodzaje mleka, przeznaczone dla niemowląt i dzieci do lat 3. Produkty NUPPI® możemy podzielić na dwie kategorie. Są to produkty standardowe i PREMIUM.

Produkty standardowe NUPPI®

Wśród produktów standardowych NUPPI® znajdziemy 3 rodzaje mleka w proszku - Nuppi® 0-12, Nuppi® 1 oraz Nuppi® 2, przeznaczone dla grup wiekowych: od urodzenia do 6. miesiąca życia, od urodzenia do 12. miesiąca życia, powyżej 6. miesiąca życia.

Każde z nich zawiera niezbędne w procesie kształtowania się układu odpornościowego nukleotydy, a także ułatwiające proces trawienia i chroniące przed infekcjami prebiotyki (GOS i FOS). Receptury preparatów wzbogacone zostały również o wspierający prawidłowy rozwój układu nerwowego kwas foliowy oraz o usprawniające proces formowania się mózgu i narządu wzroku jod, żelazo oraz tauryny.

 

Produkty PREMIUM - NUPPI® GOLD

Mleko NUPPI® GOLD, oprócz prebiotyków, nukleotyd, kwasu foliowego oraz tauryny, zostało wzbogacone o obniżające ryzyko reakcji alergicznej probiotyki oraz zaliczającą się do kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 substancję ARA (bądź też DHA), której głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju mózgu oraz narządu wzroku.

Produkty PREMIUM oferowane są dla następujących grup wiekowych:
od urodzenia do 6 miesiąca życia, powyżej 6 miesiąca życia, powyżej 12 miesiąca życia.

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytania, które znajdziesz w formularzu konkursowym. Podpowiedzi znajdziesz na stronie NUPPI® lub artykule Mleko Nuppi pomaga dziecku rosnąć zdrowo.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 7, które nagrodzimy fantastycznymi zestawami, które przydadzą się podczas karmienia maluszka.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są zestawy:

Nagroda I

5 opakowań mleka Nuppi (do wyboru), podgrzewacz SisiBabyCare SBC-208, butelka Lovi 150 ml i 250 ml, smoczki do butelki Lovi 3+ i 6+, pojemniki na mleko, śliniaki 2 szt.

Nagroda II

2 opakowania mleka Nuppi do wyboru, podgrzewacz SisiBabyCare SBC-201, butelka Lovi 150 ml i 250 ml, smoczki do butelki Lovi 3+ i 6+, pojemniki na mleko, śliniaki 2 szt.

Nagroda III
1 opakowanie mleka Nuppi (do wyboru), podgrzewacz SisiBabyCare SBC-201, butelka Lovi 150 ml i 250 ml, smoczki do butelki Lovi 3+ i 6+, pojemniki na mleko, śliniaki 2 szt.

Nagroda IV - VII

1 opakowanie mleka Nuppi (do wyboru), butelka Lovi 150 ml i 250 ml, smoczki do butelki Lovi 3+ i 6+, pojemniki na mleko, śliniaki 2 szt.

 

Czas zbierania zgłoszeń: 15.09-01.10.2017

Ogłoszenie wyników: 06.10.2017

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:
Nagroda I
Agnieszka Warenica
Nagroda II
Alicja Kaczmarek
Nagroda III
Katarzyna Osiecka
Nagroda IV - VII
Natalia Foremska
Alicja Krystoń
Izabela Hałajko
Patrycja Buczek

Serdecznie Gratulujemy!

Ocena: 5 z 5. Ocen: 4

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama