Konkurs. Otuleni miłością

Noworodek ma tylko 3 potrzeby - ciepło w ramionach mamy,  pokarm z jej piersi i bezpieczeństwo wynikające z jej obecności. Karmienie piersią spełnia wszystkie trzy. ~ Grantly Dick-Read

Więź łącząca mamę i dziecko jest niezwykła, a karmienie piersią – największym  darem, który może ofiarować maleństwu. Nie ma nic cenniejszego, nic zdrowszego, nic bardziej naturalnego od mleka mamy.  Niestety doskonale wiemy, że początki nie zawsze bywają łatwe. Dlatego niezwykle ważna jest edukacja i odpowiednie wsparcie młodych Mam.

Doskonale wie o tym również marka Medela, która od wielu lat aktywnie wspiera i edukuje Mamy oraz promuje korzyści płynące 
z naturalnego karmienia piersią. Dbając o młode Mamy Medela dostarcza również szereg rozwiązań zapewniających komfortowe karmienie i pozwalających pozostać Mamom w pełni aktywnymi. Wszystko po to, by karmienie piersią było dla nich niezapomnianym wspomnieniem.

Chcąc zachęcić Was do aktywnego uczestnictwa w Polskim Tygodniu Promocji Karmienia Piersią mamy dla Was konkurs

“Otuleni miłością – mleko Mamy najlepszym darem dla Dziecka!”

Gorąco zachęcamy Was do udziału w konkursie i podzielenia się z nami bliskością i pięknem, jakie wiążą się z macierzyństwem i karmieniem piersią. Zachęcamy do podesłania do nas zdjęć, pokazujących Wasze wspólne chwilę spędzone z Maleństwem. 

Z uwagi na ten piękny, majowy czas  podeślijcie do nas zdjęcia z Waszych ulubionych miejsc, w których spędzacie razem te ciepłe, wiosenne dni. W parku, nad jeziorem, na spacerze, w kawiarni czy placu zabaw, gdziekolwiek jest Wam razem dobrze Miło widziane będą Wasze wspólne selfie.

Serdecznie dziękujemy, że zechcecie podzielić się z nami tak pięknym doświadczeniem!

“Otuleni miłością – mleko Mamy najlepszym darem dla Dziecka!”

Informacje o konkursie

Czas trwania konkursu: 26.05 -04.06. 2016 r.
Ogłoszenie wyników: 08.06.2016 r.
Czekamy na jedno zdjęcie w formacie jpg., png., gif
Rozmiar zdjęcia: Maksymalnie do 5 MG
Regulamin

Nagrody

Na zwyciężczynie czekają wspaniałe nagrody od Medela Polska. 10 fantastycznych produktów. 

5 laktatorów ręcznych Harmony  z technologią 2-Phase Expression, który odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią

5 Calm dzięki którym maleństwo może być karmione mlekiem mamy przez smoczek, który pozwala na podtrzymanie u dziecka naturalnego odruchu ssania.

Ręczny laktator Harmony

Ręczny laktator Harmony przeznaczony jest dla mam, które karmią wyłącznie piersią. Dyskretny w użyciu, lekki i poręczny, zaskakuje niezwykle płynnym działaniem podczas odciągania pokarmu. Działa intuicyjnie, można z niego korzystać bez konieczności trzymania rąk w niewygodnej pozycji, jak również  bez problemu  obrócić, rozłożyć na części i wyczyścić.
Szczególnie przydatny podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego. Jest jednym z nielicznych na świecie laktatorów z technologią 2-Phase Expression, który odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią. Wyrób medyczny.

Calma

Calma to idealne rozwiązanie, dzięki któremu maleństwo może być karmione mlekiem mamy. Co ważne smoczek Calma pozwala na podtrzymanie u dzieci naturalnego odruchu ssania wyuczonego przy piersi. Ponadto umożliwia pokojne i regularne oddychanie, wspiera również naturalne przejście z karmienia piersią na karmienie butelką i z powrotem. Kształt i długość smoczka Calma zostały perfekcyjnie dostosowane do potrzeb dziecka w miarę jego rozwoju, co oznacza, że rozmiar smoczka wystarcza na cały okres karmienia piersią. Jest także doskonałym, bezpiecznym dla karmienia piersią sposobem podawania pokarmu w czasie nieobecności mamy w domu. Po powrocie do domu mama bez przeszkód może dalej karmić swoje maleństwo piersią.

Mamusie, które otrzymają Calmę

Mamusie, do których trafi ręczny laktator Harmony:)

Ocena: 5 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina