reklama
Konkurs "Otulony miłością"

Konkurs "Otulony miłością"

Maluszki są stworzone do miłości. Słodkie, urocze i wzruszające, jednocześnie rozczulająco nieporadne i bezbronne wyzwalają w nas głębokie pokłady emocji i uczuć.

Jesteś mamą. Każdego dnia chcesz swemu dziecku ofiarowywać wszystko to, co najlepsze, najpiękniejsze i najbardziej cenne. Dajesz mu swoją uwagę i czas. Dbasz o nie, otulając je miłością. I robisz to najlepiej.

Weź udział w konkursie

Weź udział w naszym konkursie. Nadeślij do nas zdjęcie - pokaż, jak na co dzień otulasz swojego maluszka miłością.

Nagrody

Spośród nadesłanych prac wybierzemy 8, które nagrodzimy. Przyznamy 3 nagrody główne oraz 5 wyróżnień.

3 nagrody główne to Otulacz Ręczniczek Bambusowy z Kapturkiem (Aztecki)

Innowacyjny otulacz wykonany z dzianiny bambusowej z dodatkiem elastanu niezwykle przyjemny dla skóry dziecka. Doskonale zatrzymuje ciepło oraz wchłania wilgoć, dzięki czemu nadaje się owijania maluszka, do używania jako ręcznik. Świetny w podróży, na plażę, zajmuje bardzo mało miejsca.

5 wyróżnień: Mini Pieluszka, Przytulanka, Chustka Bambusowa z Jonami Srebra

Wyjątkowo miłe, a zarazem bardzo miękkie i przyjemne w dotyku mini pieluszki muślinowe o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Doskonale pochłaniają wilgoć i zapachy.

Pieluszki wykonane w 100% z wiskozy bambusowej zostały zawierają jony srebra - niewyczuwalne w dotyku, mające wiele pożądanych właściwości. Pieluszka samosterylizuje się, neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Jakie jest zadanie konkursowe?

Nadeślij do nas zdjęcie - pokaż, jak na co dzień otulasz swojego maluszka miłością.
Czekamy  na 1 zdjęcie, do którego masz prawa autorskie
Maksymalny rozmiar zdjęcia – do 5 MB

Dopuszczalny format – JPG, PNG
Zdjęcie wyślij do nas poprzez formularz.

Na zgłoszenia czekamy: 27.07-02.08.2017r.
Ogłoszenie wyników: 11 sierpnia 2017r.
Regulamin

Nagrody w konkursie ufundował PULP - polska marka z najwyższej jakości artykułami dla dzieci. Nasze produkty wykonane są z bambusa oraz wysoko-gatunkowej bawełny. Wysoka jakość naszych wyrobów to nasz priorytet, dlatego też wszystko produkujemy w Polsce oraz korzystamy tylko z polskich tekstyliów. Efektem naszej pracy jest piękny design oraz wygoda i komfort maluszków i ich mam. Podaruj swemu dziecku odrobinę luksusu! Odwiedź nas na naszej stronie FB.oraz zapraszamy na Instagram

 

Nagrody główne

Wyróżnienia

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

reklama